Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vegyem fel vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyem fel vele a kapcsolatot vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem fogok semmit szépíteni és őszinte válaszokat várok, nem akarom áltatni magam. 26 éves vagyok, munkanélküli, a szüleimmel élek (nem túl biztató, tudom). Soha nem volt még barátnőm, valahogy soha nem mertem kezdeményezni, az erős önbizalomhiány miatt. A jelenlegi kiszemeltemnél is ez a helyzet, ráadásul további körülményeket nehezítő akadályok is vannak. A lány 5 évvel fiatalabb tőlem, szlovákiai, nem tud magyarul. Elég jó anyagi körülmények között él, ennek ellenére függetlenedni akar, így az egyetem mellett dolgozik (nővérnek tanul). Tavaly nyáron csináltam egy kamu facebookot és ráírtam, szerettem volna jobban megismerni, ez nagyjából sikerült is, megtudtam róla ezt-azt, de azóta sem mertem felvállalni magam előtte és úgy ráírni, mert nem akarom előtte is leégetni magam.

Az építő jellegű válaszokat előre is köszönöm.


2016. szept. 23. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Annak van értelme, hogy eljutsz egy randiig, és már akkor

elküld melegebb éghajlatra, ha nem hülye, és rájön a dol-

gokra?


Építő kritika: Vállald fel magad!

2016. szept. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát annyira azért nem lehetsz gyáva, ha ráírtál. de milyen kamu profil, rendes név meg kép csak nem a tiéd?
2016. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2: igen, ilyesmi
2016. szept. 24. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!