Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek múltán újra feléleszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek múltán újra feléleszteni a kapcsolatot? Lehetséges, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Hosszú évekkel ezelőtt a neten megismerkedtem egy sráccal. Nagyon jól kijöttünk, rengeteget beszélgettünk chaten és e-mailben, de ő eléggé magának való volt. Később az én hibámból megszakadt a kapcsolat - elkezdtem többet belelátni (és érezni) a dolgokba, ám mivel nem kaptam tőle visszajelzéseket, így hagytam a fenébe az egészet.

Azóta férjhez mentem (most válunk éppen).

Egyre többet, többször gondolok a srácra, sokszor eszembe jut. Ráadásul közös ismerősöktől megtudtam, hogy annak idején eléggé megbántottam, mikor leléptem, mert ő sem volt teljesen közömbös.

Próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, de sikertelenül, eltűnt a "net színéről".

Szerintetek próbálkozzak még? Volna értelme? Hisz a fene sem tudja, mi történt vele az elmúlt években. Vagy hagyjam, és kezeljem úgy a dolgot, hogy ez a vonat már elment?


2016. ápr. 25. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Őszintén, most mit veszíthetsz? Próbáld meg.
2016. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!