Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívok valahová egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok valahová egy lányt, és visszakérdez, hogy "csak mint barát? ", akkor az egyenlő az elutasítással?

Figyelt kérdés
Egy ideje jó barátságban vagyok egy lánnyal, ezért úgy gondoltam itt az ideje lépni. Elhívtam egy slam partyra, ami nem vacsora vagy mozi, tehát nem egyértelműen randis téma, viszont kellemes program. Viszont a fenti furcsa választ kaptam - én persze rávágtam, hogy naná, csak barátok, így aztán meg is beszéltünk egy időpontot, de így már nem vagyok annyira motivált... Az igazság az, hogy a nők hajlamosak engem a barát zónába tenni, és én ezt mostanra már gyűlölném. 24/F
2016. szept. 29. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
És miért mondtad, hogy csak barátok, ha nem úgy gondolod?
2016. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert utána lehet, hogy frontális elutasítás következett volna és azt nem szeretném átélni. De jobban érdekelne egy válasz mint hogy te is csak visszakérdezel.
2016. szept. 29. 19:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hátulról gyere, ha nem barátként akarsz vele közös programot, akkor mondd a szemébe!

Nehogy már ő legyen a bűnbak, ha csak baráti programként utalsz rá!

2016. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellett volna mondanod, hogy "ez csak rajtad múlik"... Gyakorold a mondatot.
2016. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudod elég sokan nyomulnak rá, de mégis velem beszélget a legtöbbet, többszörr hozzám ér, keresi a társaságomat stb. Viszont nem akarok a 125-ik balfék lenni, akit elutasít. Okoskodhatsz, te sem lennél vagányabb élesben.
2016. szept. 29. 19:30
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A 4esnek igaza van. Amit írt, tökéletes válasz erre a kérdésre. Ha nyíltan azt válaszolod, hogy persze, barátilag, akkor miért lepődsz meg, ha barátzónába kerülsz? És miért félsz a nyílt elutasítástól? Ez talán jobb, előrébb vagy vele? Igaz, megbeszéltél vele egy találkozót, de most már tudatosan úgy fog kezelni, mint egy barátot. Vagyis, láthatod, vele lehetsz, de nem léphetsz. Legközelebb ne vágd el magad, hagyd, hogy a nő döntsön. Akkor még mindig nagyobb esélyed van a sikerre.
2016. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem ez a kérdés egyértelmű utalás arra, hogy azt kell mondani, hogy nem mint barát... nem tudnám ezt másképp értelmezni. miért kérdezné meg másért ha barátok vagytok.... apuskám gondolkodj
2016. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Rendben, igazatok lehet. Csak én arra gondoltam, hogy egy nő szerintem alapból tudhatná, hogy randi-e vagy sem, főleg, ha bejön neki az, aki elhívja.
2016. szept. 29. 19:42
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont nem akarok a 125-ik balfék lenni, akit elutasít."


Nem az a balfék, akit elutasítanak. Az a balfék, aki meg sem próbálja.


Öreg bácsi mondta ezt a viccet. Nagyon tanulságos, persze kicsit sarkított.


Egy fickó bemegy egy bárba, és odamegy egy csinos nőhöz. Megkérdezi:

- Kisasszony, velem töltené az éjszakát?

A nő erre kikel magából: Mit képzel, maga, mi vagyok én? És lekever neki egy hatalmas pofont. Odamegy egy másik nőhöz, ugyanígy jár. Aztán egy harmadikkal, az is felpofozza.

Odamegy hozzá egy pasi, és megkérdezi. "Elnézést uram, miért csinálja ezt, hiszen csak pofonokat kap?" Mire a válasz: Lehet, de magánál per saldo azért többet is b..szok.


Szóval, igen, kockáztatni kell, hogy lesz elutasítás, akár több is, de akkor sem leszel beljebb, ha nem kockáztatsz, csak várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön.

2016. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nekem egyértelmű
2016. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!