Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért esek bele minden olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esek bele minden olyan srácba, aki megjegyzi, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem tartom magam szépnek, mások se nagyon mondják. Csak ilyen bókokat kapok, hogy okos vagyok, intelligens, szorgalmas, kedves, jó fej, humoros, aranyos stb. , de nagyon ritkán mondják, hogy csinos vagyok, szépnek találnak, vagy tetszem nekik, az ilyen fiúkba rögtön beleesek.
2016. szept. 30. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most ösztönzés volt hogy bókoljunk neked, vagy önbizalomhiányod van mert kevesen mondják neked hogy szép vagy? :) Nem láttalak, nem ismerlek de ha ez téged boldoggá tesz: Kedves kérdező! Maga gyönyörű :)
2016. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a bókok kezdenek kimenni a divatból és olyan ritkán hallani ilyeneket, hogy azonnal "többre" gondolunk! Van egy ismerősöm aki minden nőnek bókol, egyszerűen ilyen a természete, de rengetegen flörtnek/célzásnak veszik. Pedig csak úriember! :)
2016. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kérek semmilyen bókot, sem privát üzeneteket!

Inkább a kérdésre válaszoljatok, ha kérhetem.

2016. szept. 30. 09:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ez nem szerelem, hanem legfeljebb fellángolás. Szerelembe akkor esel majd igazán, amikor megismered a másikat.
2016. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az a srác aki megjegyzi hogy szép vagy, az egy gödör, ezért te belé esel, teljesen logikus nem? :) Ha mégsem gödör, akkor szeretnék idézni a "négy lába van asztal de nem szék" videóból, egy helyén való választ: "G*ci tuggya"
2016. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már a második szinte ugyanilyen kérdést látom itt. Azt is te írtad ki? Ha nem, akkor is ugyanaz a dolog áll az egészre:

NEM ESEL BELE MINDEN SRÁCBA, AKI AZT MONDJA, HOGY SZÉP VAGY.

Srác vagyok. Azt mondom, hogy szép vagy. Belém estél? Nem. Akkor miről beszélünk?

Ezekbe a srácokba nem beleesel, hanem jól esik az önbizalmadnak és önértékelésednek. Nem járnál velük és nem vagy szerelmes beléjük. Felmerül bennem a kérdés: Hány éves vagy?

2016. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!