Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 24 éves nő vagyok Ő viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 24 éves nő vagyok Ő viszont 28 és Arab Volt már köztetek aki hasonló cipőben járt?

Figyelt kérdés
Bárhogy is értsd,Randi,párkapcsolat,együttélés
2016. okt. 6. 21:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kolléganőm járt így.

Bejelölte egy arab srác, beszélgettek, aztán kiharcolta, hogy találkozzanak. Elég erőszakosan el tudta már akkor érni, amit akart.

Aztán pár randi után már halálosan szerelmes volt, nagyon látványos, színpadias szerelemi vallomások, tenyerén hordozta, virághegyek, stb. Hát naná, hogy a kollegina fülig szerelmes lett. És verte a mellét, hogy na ugye, hogy vannak köztük rendes pasik, neki ilyen rendes pasija még az életben nem volt.

Aztán megkérte a kezét pár hónap múlva, nagy látványos esküvő, gyönyörű polgári szertartás, hatalmas vendégsereg.


Rá két hétre a pasi szó nélkül eltűnt minden cuccával együtt, amíg a kollegina dolgozott.

Aztán persze kiderült, hogy a pasi papírjai hamisak, sejtelme sincs, kihez ment hozzá, arról még kevesebb sejtése van, hol lehet most (Németországra tippelnek a rendőrök), és még kb. 5 év, mire el tud válni tőle.


Azért akart ennyire házasodni, mert a kettős állampolgárság, a magyar papírok belépőt adnak neki a Schengeni határokon, és mehet amerre lát. Meg is tette!

2016. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
20%

Nekem volt több arab pasim is.Nem kell tőlük megijedni. Bár embere válogatja, vannak köztük romantikusak, meg általában jó velük a szex is.Fiatal lányoknak tökéletes!

Ráadásul nem garasoskodók, mint egyes magyar pasik. Nem fogja elvárni, hogy felezzétek a számlát az első randin. A házasságot nem feltétlenül ajánlom.

2016. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!