Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjen egy depress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen egy depressziós? (23 F)

Figyelt kérdés
Gondolok ilyenre, hogy nem bírom a napfényt, alapjáraton minden 2. gondolatom a halálom... szinte semmit se szeretek. Értve ezt kaja, dolgok, hobbik, színek ... bármi ami eszedbe jut. Na de visszatérve. Mindezek mellett mit ajánlotok ismerkedés céljából? Mit kéne tennem?

2016. okt. 7. 06:25
 1/10 BlackSword ***** válasza:
47%

Először is értsd meg, hogy nagyon nem vagy depressziós... Stresszes talán, de depressziós biztosan nem...


Második lépés... Tedd túl magad ezen a dolgon, mert senki nem szeret negatív emberek társaságában lenni...


Örüljél, hogy luk van a hátsódon és szelel, vagy hogy két füled van és nem aldis szatyor vagy!!!

2016. okt. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Semmit se csinálj, kíméld meg az embereket magadtól. Először gyere rendben lelkileg és utána mehet. De ne itt nyafogj, hanem tegyél ellene.
2016. okt. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Egy depressziosnak eloszor magat kell rendbe tennie, utana tud csak part talalni. Tapasztalatbol mondom.
2016. okt. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd a betegségedet, menj orvoshoz, írass fel gyógyszert. Utána pedig ismerkedj úgy, mint mindenki más. Ilyen ember, mint te, ilyen állapotban nem alkalmas párkapcsolatra, családalapításra. Nem hinném, hogy pár nap után nem dobna minden nő, ha ennyire negatív vagy. Sőt valószínűleg a második randiig sem jutsz el senkivel.
2016. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy kímélj meg másokat. És nem azért mondom ezt, mert nincs bennem empátia, hanem mert voltam ilyen helyzetben, és így egy kapcsolatnak csak borzalmas vége lehet.

Előbb hozd rendbe magad. Pszichológus, terápia, önfejlesztés, stb stb.

2016. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

inkább sehogy

mindenkinek jobb

2016. okt. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Milyen depressziós vagy te ha még van kedved ismerkedni ? :D Am ez az egész ismerkedés egy hülyeség ,lehet itt halgatni a sok szerencsétlen párkapcsolati problémás nyavajgást közéjük akarsz tartozni te is ?
2016. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretek vitatkozni, nem is akarok. Úgy gondolom mindenben meg lehet találni a rosszat és felnagyítani, ha az ember akarja. A kérdésemre nemigazán kaptam választ. Azt kérdeztem, hogy "Hogyan ismerkedjen...?". De azért köszi
2016. okt. 7. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Az túlzás hogy depressziós vagy, inkább negatív ember vagy és amolyan kedvtelen, ez még nem feltétlen depressziós. Lényegében változnod kell, nincs mese. Én is hasonló cipőben voltam, de nekem azért jóval több volt a bajom, de nem akarok erről beszélni, nehéz időszak volt.


A lényeg hogy össze kell szedned magad és változnod kell, de ezt neked kell tudnod hogy mi az ami örömöt okoz neked és képes lennél picit feljebb lépni. Ha ezen a dolgon túl esel, akkor már kezdhetsz azon gondolkodni hogyan kezdd az ismerkedést.

Így az életbe nem fogsz magadnak párt találni, de még nagyon barátot sem, mert a negatív embereket inkább kerülik, főleg az ismeretlenek.

2016. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valamit csak tanulsz, dolgozol, ott lehet ismerkedni.
2016. okt. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!