Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Depressziós nőhöz hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós nőhöz hogy lehet közeledni?

Figyelt kérdés

Randiztam egy nővel,és nagyon tetszett nekem.Szerintem én is neki,de ezt nem tudom biztosra megmondani.Jeleztem neki,hogy szeretnék még vele találkozni,mondta,hogy ő is.


Aztán nem sikerült még egy randit összehozni mert a telefont nem vette fel,sms-re,emailre nem válaszolt,csak két hét múlva azzal,hogy nem volt jó kedvében.Úgy voltam vele,hogy nem hagyom annyiban,mert tetszik nekem.


Megint elhívtam találkozni emailben,mivel a telefonra nem reagált.Semmi.Én akkor küldtem neki egy pár "nyomulós" emailt,vagyis leírtam mindenféle módon,hogy tetszik nekem belsőleg és külsőleg is és jó lenne tudni mi van vele.


Erre újabb egy hét múlva jött válasz,annyi,hogy ő depresszióban szenved.Ezen kívül nem mondott semmit,hogy akkor szeretne-e találkozni vagy nem.


Mivel nincs módunk beszélgetni mert nem akar,fogalmam sincs érdemes-e közelednem hozzá.Vagy egyszerűen nem jövök be neki,és jelezni szeretné,hogy kopjak le.Vagy álljak mellette és lehet ebből kapcsolat?


Nem tudom megkülönböztetni az érdektelenséget a depresszió tüneteitől.Zavarni sem akarom a nőt és elveszteni sem.


Valakinek hasonló tapasztalat?



2016. aug. 24. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre kérdéssel válaszolok.


Azon kívül, hogy tetszik, van benne BÁRMI, ami megfogott és ami miatt úgy érzed, hogy ha belemenne több találkozóba, akkor te segítenél kimászni a depresszióból? Valószínűleg lelkileg instabil, ha depresszióban szenved, ha csak a két szép szeme, meg a teste az, ami megfogott téged, akkor szerintem hagyd békén.

2016. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp: ha nem akarod tönkretenni a saját életedet, akkor azonnal elfelejted a depressziós energiavámpír nőket. Huszonéves korodra megőszülsz mellette, úgy leépít.
2016. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 - Igen.

2 - Már több vagyok, mint huszonéves.

2016. aug. 24. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá kerek perec, hogy azért nem akar találkozni, mert mélyponton van vagy mert nem tetszel neki. Írd le, hogy nem bánt meg a válasszal, csak tudni szeretnéd, hogy hogyan álltok. Írd le neki, ha komolyan úgy gondolod, hogy téged nem zavar a depresszió, szívesen feldobnád. :) Próbálj valami olyan programot ajánlani, aminek örülne. Lehet, maga alatt van és nem tudja elhinni, hogy komolyan érdeklődik valaki iránta.

32 éves depressziós nő

2016. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem felejtős, váljatok el békében, nem a nyomulós emailek után. Ha tényleg igaz, akkor mondd azt neki, hogy így is szeretnéd folytatni az ismerkedést (bár sztem nem tudod mit vállalsz), vagy írd meg neki, hogy te nem tettél le róla, hogy jobban megismerd, és majd keressen ő ha jónak látja.
2016. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt válaszolta,hogy a betegség miatt ő nem igazán akar senkivel sem ismerkedni.Az nem derült ki,hogy bejövök-e neki.
2016. aug. 29. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!