Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mégis mire véljem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis mire véljem, hogy értelmezzem?

Figyelt kérdés
Egy ideje ismerkedem egy sráccal véletlenül botlottunk egymásba és teljesen véletlenül mindkettőnknek most ért véget a kapcsolata kb két hónapja. Azt a beszélgetéseinkből megtudtam, hogy elég komoly volt neki a dolog nagyon rég óta voltak együtt, együtt is éltek és a lány szakított vele végül. Azóta, hogy egyre többet beszélgetünk nem tudok rajta kiigazodni rendesen. Sokszor dicsér, bókol azt is mondja, hogy hiányzom neki, ha épp nem tudunk egy nap beszélni. Először azt hittem csak felejteni akar és azért csinálja mindezt meg azért próbálkozik, vagy csak a szexért, bár első megállapításra azért olyannak nem tűnik. Viszont az az érzésem, hogy ha kérnék tőle valamit, bármit azt hezitálás nélkül megtenné és látom rajta meg mondja is, hogy legszívesebben folyton csak velem lenne. Nem igazán tudom most mit gondoljak erről. Kicsit félek belemenni a dologba, pedig nagyon megfogott az illető. Szerintetek mi lehet a helyzet?
2016. okt. 9. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarul: normálisnak tűnik a pasi, és te ezért félsz a kapcsolattól?
2016. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dehogy! Pont ez az! Örülök neki nagyon, hogy normális és jó vele lenni alap esetben nem is aggódnék miatta, viszont mint írtam két hete lett vége egy nagyon komoly kapcsolatának és attól félek, hogy esetleg nem az a helyzet, hogy engem akar, hanem valakit aki segít neki elfelejteni az exét és hát a sors épp úgy hozta, hogy velem futott össze először.
2016. okt. 9. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha teged akarna, akkor osszejonne veled. Igy csak egonoveles vagy. Nem szakitottak, csak mondania kellett vmit, h ne tunjon a szemedben szemetnek.
2016. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy szakított a barátnőjével mert ezt biztos forrásból is tudom(vannak közös ismerősök) nem csak tőle és bár nem beszélgettünk róla pontosan, hogy ki mit is akarna ettől az egésztől, de tervezget, hogy ide megyünk majd meg oda megyünk majd és eddig amit beszéltünk be is tartotta, meg egyszer úgy esett, hogy együtt aludtunk akkor összebújva aludtunk, de egyébként nem is próbálkozott meg semmi. Pár puszit kaptam a fejemre, de ennyi. Nyilván a kérdés nem az, hogy új barátnőt keres-e, csak nem akarom úgy végezni, hogy csak addig kellek neki míg túljut az exén, aztán közli, hogy nem szerelmes belém és legyen vége.
2016. okt. 9. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!