Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen testalkat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen testalkat, hogy tetszik a hölgyeknek?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a már "túl izmos" "pont jó" vagy milyen?

Kort írjatok légyszíves. Érdekel milyen korosztályban mi szimpatikusabb a hölgyeknek..



2016. okt. 11. 22:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Mit sportolsz, h ilyen izmos vagy?

Hogy bejon-e, fugg a szemelyisegedtol.

2016. okt. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik.

Látszik rajta, hogy sportol, tesz azért, hogy így nézzen ki (nyilván a színésznek "munkaköri kötelessége" is :)


Nagyon örülnék egy ilyen párnak, vonzónak tartom, büszke lennék rá és engem is még inkább motiválna, hogy méltó partnere legyek a külsőmet illetően is.


39N

2016. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nekem a pocakosabb, macisabb pasasok jönnek inkább be. Ez nekem túl izmos (hangsúlyozom, az én ízlésemnek... egészségügyi szempontból, objektíven nem az).


27N

2016. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Az elso abszolut egy numera, ammasodiknak adnek harmat, de egyik sem az esetem.


Ha mindenkeppen valasztani kell akkor a masodik kep.

2016. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nekem túl sok. A természetes férfi test a zsánerem, nem a konditeremben kialakított. Ez az ÉN ízlésem, nyilván másnak meg más.

(Plusz, ahogy több hölgytársam írta: sokkal fontosabb, hogy agyban legyen izmos egy férfi.)

2016. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Túl sok. 32N
2016. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2016. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!