Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar találkozni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni velem?

Figyelt kérdés
Ezzel a lánnyal pár hónapja ismerkedtünk meg. Eddig kétszer találkoztunk, legutoljára egy hete. Élőben nem sok időt töltöttünk együtt, mert mindig volt valami, de Facebookon minden nap beszélünk. Amikor felhozom neki, hogy találkozzunk mindig mond valamit, hogy tanulnia kell vagy családi ügyek stb. Nem tudom eldönteni, hogy tényleg ilyen elfoglalt-e vagy szándékosan halogatja? Miért lehet?

2016. okt. 12. 00:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hányszor írsz rá te fb-on és ő hányszor ír rád? És nemcsak 1-1 szóra gondolok, hanem tartalmas beszélgetés kezdeményezésre.


Ha az jön ki, hogy te többször keresed, akkor jobb, ha visszafogod magad. Meg amúgyis, miután sosem ér rád.

2016. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a helyzetben vagyok,csak pasival.
2016. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mikor hogy, én többször írok neki, de valamilyen szinten el is várhatja mivel én vagyok a férfi. Ha nem keresném pár napig akkor biztos hogy írna.
2016. okt. 12. 16:39
 14/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy végre nem írsz neki. Ha ír, akkor se. Egy kis szünet nem ártana!
2016. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: akkor sem írna a csaj, ismerős szitu, lehet pont arra vár. :D
2016. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mire? :D hogy írjak?
2016. okt. 14. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!