Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki ebben a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Rövid időn belül 2-3* találkoztam a lánnyal, családi, baráti összejövetelen (nem rokonom a lány :D). Már az első találkozáskor láttam rajta, hogy tetszek neki, és ő is nekem, de nem akartam semmibe se belebonyolódni, mivel messze lakunk egymástó, illetve apám, anyám jelenlétében kínosnak éreztem, hogy ott előttük "hódítsak". Utolsó alkalomnál sugárzott róla, hogy nagyon szeretne tőlem többet mint hogy szimpla ismerősök legyünk. Azt nem tudom, hogy szerelmes lett-e belém, mindenesetre nagtyon megtetszettem neki, mert utólag visszahallottam, hogy amikor a társaság elköszönt egymástól, akkor ő hiányzott, és a lakosztájában zokogott miattam, mert le se "szartam", pedig nem így van, nekem is nagyon tetszik, nagyon szép lány, belsőleg is nekem való, szerény, nagyon kedves, okos lány, csak nem akartam, hogy még jobban megkedveljen, esetleg én őt, és aztán csak rosszabb lesz mindkettőnknek, mert mint mondtam messze lakunk egymástól, ő külföldön él.

Most viszont befejeztem az egyetemet, és külföldre szeretnék menni, lehet oda ahol ő él. Szerintetek érdemes ráírni? Tudtommal nincs még mindig fiúja, és én azóta is nagy hibának tartom, hogy nem voltam vele őszinte, és inkább próbáltam nem foglalkozni vele. Az egész történet kb 2 éven belül jár. Remélem nincs fiúja, mert akkor látok esélyt. Tudom kicsit morbidnak hangzik :D, hogy csak párszor találkoztunk, illetve bocsánat, szóval ismerem már régóta látásból, beszéltünk párszor, a nagymamájához szokott jönni látogatóba Magyarországra, innen az ismeretség, de kicsit közelebbről ezeken az összejöveteleken ismertem meg, már amennyire...Nekem több mint 2 éve nincs komoly kapcsolatom, és ami azt illeti elég válogatós is vagyok, szóval nagyon szeretném megismerni közelebbről.

Szerintetek mit írjak neki?


2016. okt. 12. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze :) Írj rá és kérdezd meg, hogy mit tud mondani a környékről.


Teljesen természetes, hogyha kiköltözöl, akkor először érdeklődsz, hogy milyen kint. Mikor erasmusos kolit kerestem, elég sokáig keresgéltem az embereket, hogy kikkel megyek ki egyszerre. Általában örülnek, hogy el tudják mondani, ők mire jutottak.


Hogy lesz-e belőle valami (ha egyáltalán odaköltözöl) az kérdéses, de legalább lesz elképzelésed, hogy milyen ott kint. És kiderül, ha van barátja.

2016. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!