Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányokról kérdezgetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányokról kérdezgetem, leesik neki, hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú ismerősömet arról kérdezgetem, hogy mi a helyzet a lányokkal, van-e jelöltje, stb., akkor sejteni fogja, hogy akarok tőle valamit? Hogy fokozhatnám ezt még, hogy egyértelmű legyen számára?

19/L


2016. okt. 21. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tudom javasolni a felnőtt emberek között bevált, bár gyakorin kevésbé elterjedt módszert; az egyenes kommunikációt.
2016. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem jó ötlet más lányokat a tudatmezőjébe invokalálni. Inkább piszkáld meg, és birkózzatok.
2016. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk úgy fokozhatnád, hogy egyenesen felvállalod, hogy szeretnél tőle valamit? Odamész, kezdeményezel, ne adj isten elhívod valahova.

Mint ahogy a felnőtt emberek szokták...

2016. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem egy átlag ember ebből nem von le semmit. Legalábbis remélem hogy nem, miért ne kérdezhetné meg az ember az ismerőseit, hogy egyedül vannak-e...

De nyugi, sok függ a hangsúlytól, testbeszédedtől, ha nagyon odavagy érte észrevehette már.

2016. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem fokozás.

Ez semmi.

Kétlem, sejteni fogja.

Válaszolva, mond el neki.

2016. okt. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Fokozni akarod?

Érintsd meg gyakran, időnként írj rá facebookon, nevess a poénjain. Ja, meg felhozhatsz párkapcsolati témákat, megemlítheted, hogy sajnos szingli vagy te is stb...:D De ne ess túlzásba, mert egy csaj sokat veszít a vonzerejéből, ha túlságosan nyomul. A "hogy állsz a csajokkal?" kérdés önmagában nem feltétlen jelenti, hogy akarod.


20/ F

2016. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!