Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HA egy nő azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA egy nő azt mondja, hogy szeret, hiányzom neki meg alig várja, hogy találkozzunk az jót jelent vagy inkább ijesztő?

Figyelt kérdés
Interneten beszéltünk csak eddig, személyes találkozó még nem volt és ennek ellenére írja, hogy hiányzom neki meg nagyon szeret. Nem tudom mit gondoljak.
2016. okt. 24. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Furcsa. Hogy lehet ilyet úgy kijelenteni, hogy még nem is találkoztatok?

Szerintem biztos valami dagadt, pattanásos csaj, aki kamu képekkel próbál nyomulni, és most örül, hogy valakivel jól el tud beszélgetni.

2016. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem egészen. Csinos nő.
2016. okt. 24. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem igaziak a képek?

Társkeresőn nagyon sok a furcsa ember amúgy.

2016. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Facebookon vannak róla képek és szinte minden napját megosztja ott a baráti társaságával, mindenkivel. Elég közvetlen, nyitott nőnek néz ki.
2016. okt. 24. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, vigyázz azért, nehogy átverjen. A nőktől bármi kitelik, mondani vagy írni akármit tudnak, de a legtöbb esetben kicsit sem fedi a valóságot. Ráadásul képesek lépten-nyomon meggondolni magukat minden ok nélkül.
2016. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mikeXxX ***** válasza:
pozitív dolog de nem garancia ettől még törölhet is simán !
2016. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet kamu is! Én is jártam már így ! Aztán a végén kitalálta hogy még se szeretne semmit.
2016. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu, max a végén tényleg visszalép, mert teszem azt nem tetszem majd neki személyes találkán.
2016. okt. 25. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!