Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok egy közmunkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy közmunkás sráccal vagy ez számotokra már kizáró ok volna?

Figyelt kérdés

Külsőre átlagos,szerény, visszahúzódó srác vagyok. Vannak hobbijaim, lehetőségeimhez mérten szeretem tartalmasan tölteni a szabadidőm. Elismerem, hogy jelenlegi munkám nem fizet sokat, ezért nem minden programban lehetek társ, de ezt kárpótolni tudom a személyiségemmel.


Őszinte válaszokat szeretnék. 21 éves férfi



2016. okt. 27. 21:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
5%

"jampi"


Teszitek mindezt mint biorobotok kekszért, nagyokat hallgatva, kevés pénzért, ha ostorcsapást kaptok akkor lázadás helyett "kaphatok még egyet uram?" módon hajlongtok.

2016. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám közmunkáról ment nyugdíjba úgyhogy én baromira nem díjazom amikor lenézik őket... Megszűnt a munkahelye és máshová nem vették már fel a kora miatt... Reggeltől estig keményen dolgozott az ő korában, miattuk volt szép a városunk.

Persze ez csak akkor oké, ha emellett egy intelligens ember, nem "hé csaje kő kaóla, szía hóggy vagy" stílusú. És lehetőleg ne akarjon örökre ottmaradni...

2016. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
67%

Szakközép után lehetsz több évvel, és eddig sikerült eljutni.

Nem, nem ismerkednék ilyen pasival. Komoly kapcsolatban közmunkára nem lehet alapozni, és semmi garancia rá, hogy többet el tud érni.


Lehet köpködni, hogy a pénz számít. De amikor ki kell fizetni a lakbért vagy a villanyszámlát, akkor mi lesz?


Egyébként vicces, ahogy köpköditek a gyári melót. Én a 8 órából kb. 3-at sétálgatok, beszélgetek, és 270-et kapok. De biztos jobb a közmunka 47 ezerért, mert nem vagy "rabszolga", és nem kell éjszakázni.

Az így gondolkodó embereket messzire kerülöm.

2016. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor mégis a pénz az elsődleges?
2016. okt. 27. 22:04
 25/40 anonim ***** válasza:
Kérdező: attól függ. Te összejönnél olyan nővel, akinek most nincs állása, és ha összeköltöztök, akkor neked kell eltartani?
2016. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, azt, hogy a román határ mellől, nem azért írtam, mert ott nem emberek élnek. :D Azért, mert tudom, mi az a mélyszegénység, mert láttam/látom. Gyerekkori barátnőmnek sokáig én adtam oda a két szendvicsemből az egyiket minden nap suliba menet, mert az anyja úgy döntött, hogy inkább közmunkán rohad, az nem baj, ha a lánya fűtetlen házba jár haza nap mint nap és még kaját sem tud vinni magával. Úgyhogy ja, ilyen szempontból számít a pénz.


Az előző válaszoló meg nem azt írta, hogy a pénz az elsődleges, hanem azt, hogy nagyon fontos szempont az is. Biztosan szomorú dolog, de egy bizonyos kor fölött már a célok és az élethez való hozzáállás számít, akinek meg céljai vannak, tesz érte.

2016. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tudnám eltartani és azonnal nem is kell összeköltözni...
2016. okt. 27. 22:13
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy azonnal. De normális esetben ez a cél.

Mármint nálunk, nőknél. ;)


Gondolom te 21 évesen beéred azzal, ha évekig csak összejártok dugni a gyerekszobádban.


Ahogy te nem tudsz eltartani egy nőt a semmiből, úgy ő se téged. A közmunkáért járó alamizsna arra nem elég, hogy fedezze a rezsit, amit elhasználsz és a kaját, amit megeszel. Ruházat, tisztáldosási szerek, stb.

Bulizás szóba se került.


De mint írtam: ha a csaj hajlandó vibrátort helyett használni, nem sokat számít. Azt a két csomag kotont meg csak ki tudod fizetni hetente...

2016. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
probléma meg lenne oldva, ha oda mennél gyári melózni, ahol 23-as van :)
2016. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
93%

Van felvétel. Küldjek címet?

Itt is sok az életerős, fiatal férfi, aki inkább kapirgál három havonta közmunkán, mint hogy elmenjen "rabszolgának", közben a környéken a négy nagy ipari parkban lassan csak nők dolgoznak.

2016. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!