Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok egy közmunkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy közmunkás sráccal vagy ez számotokra már kizáró ok volna?

Figyelt kérdés

Külsőre átlagos,szerény, visszahúzódó srác vagyok. Vannak hobbijaim, lehetőségeimhez mérten szeretem tartalmasan tölteni a szabadidőm. Elismerem, hogy jelenlegi munkám nem fizet sokat, ezért nem minden programban lehetek társ, de ezt kárpótolni tudom a személyiségemmel.


Őszinte válaszokat szeretnék. 21 éves férfi



2016. okt. 27. 21:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
52%

#23


Hihető, hihető...

2016. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Emberi kapcsolatban csak személyiség számít.

Ha ezt nem így véled, nem állsz készen rájuk.

2016. okt. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Rendes sracnak tunsz, helyesen is irsz (!), de en a helyedben olyan lanyoknal probalkoznek jelenleg, akik hasonlo helyzetben vannak mint te, mert sajat tapasztalatom alapjan, az egyenlotlenseg (anyagi helyzetben, oktatasban akarmiben) csak feszultseget szul.
2016. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
46%
A közmunka önmagában még nem feltétlenül lenne kizáró ok (már persze, amit itt írtak is, ha csak rövid, átmeneti állapot és közben ezerrel keres egy normális munkahelyet), csak azaz, hogy nem tudom, hol találkozhatnék olyan közmunkással, akivel van is mit kezdenünk egymás mellett :D Sőt, úgy egyáltalán közmunkással. Elvétve néha-néha látok egyet-kettőt, de azok általában olyanok is, valószínűleg közmunka nélkül, 500e nettós fizuval sem jönnék össze velük- minek? A szellemi színvonal is számít egy kapcsolatban, nem csak az anyagi. Én Budapesten vagyok, diplomás körökben mozgok, elvégre jelenleg én is az egyetem padjait koptatom, és őszintén szólva itt elég "cink" közmunkát végezni szerintem, mert aki akar, az talál rendes, bejelentett munkahelyet, rendes fizetésért, max nem olyan lesz, amiről álmodozik. De találni. Én diákként (ergo gyakorlatilag végzettség nélkül) kapok 120 nettót, és részmunkaidőben dolgozom, ne hülyéskedj már. Aki Budapesten közmunkán van, az mindebből kiindulva vagy lusta vagy nagyon ostoba- vagy esetleg el tudom még képzelni, mint amit az egyik válaszoló írt, hogy már túl idős a munkahelyváltáshoz, de megszűnt a korábbi helye. De őket sem valószínű, hogy a legújabb útépítésen látom majd nyugdíjközeli állapotban a sittet cipelni.
2016. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem az embereknek miért az utcaseprő ugrik be elsőre a közmunkás fogalmáról. Vannak irodai közfoglalkoztatottak is.
2016. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

# 36/36


Kifejtenéd bővebben, hogy miért nem?

2016. okt. 28. 13:41
 38/40 anonim ***** válasza:
angolul már rég tudnod kéne, jogsi minek ha nincs autód. téged nem kell sajnálni mert te hülye is vagy és okkal vagy közmunkás.
2016. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Hát nos én nem vagyok közmunkás, nettóm 120. De van sok falusi haverom Abaújból...nos arrafelé a közmunkásból a munkás szó a lényeg. Pl nagyimnál jár besegíteni egy srác magyar normális tán még templomba is jár. Nem akart vagy tudott elmenni (kb 40 kmre van munkalehtőség).Lehet később elmegy családdal gazdálkodnak, állat, növény háztáji.Szóval akinek munkája van nem csak teng leng. Szóval bizonyos középsulis lányoknál menőnek is számít. Egy diplomás meg nem marad a faluban. Na de vannak nagyvárosi utcaseprők akik képtelenek dolgozni. Reggel felkelni, józanul munkába menni, utasításoknak megfelelni inkább ülnek a parkban sárga mellényben...Szóval nem olyan egyszerű dolog ez.
2016. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért és milyen közmunkás. Irodai közmunkással nem lenne bajom. Fizikai közmunkással már igen... Bp.-n lakom, itt ismerkedem. Ha vki itt nem tud összeszedni egy közmunkánál jobban fizető munkát, az nem is akar, nagggggyon ritka kivétellel (pl. időbeosztásban csak ezt tudja vállalni stb. ... de akkor is elég jó indok kell rá, hogy miért nem tud máskor dolgozni). Vagy ha nem, akkor tanul, hogy jobb legyen neki.
2016. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!