Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki volt már hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már hasonló helyzetben? Mit tegyek? Légyszi olvassátok el!

Figyelt kérdés

Egyetemen egy szakon vagyok 2 lánnyal, akikkel nagyon jól összebaratkoztunk az évek folyamán. Mondhatnám azt is ők lettek a legjobb barátaim, akikre tényleg mindig számíthatok. Néhány hónapja hozzájuk járok és angolból korepetálnak. Egy ideig simán ment minden, amíg az asztalnál ültünk, de mivel egy idő után kényelmetlen lett, egyikőjük felajánlotta, hogy hasaljunk az ágyra. Aztán a ruhájukból is dobtak le, és ahogy ott hasaltunk és a hajuk többször az alkaromhoz ért, meg ahogy fél méterről néztem az ajkaikat, amellyekkel rám mosolyogtak, akkor onnantól kezdve nem tudtam a tananyagra koncentrálni többet... Rettenetesen kívánom mindkettőt. Egy jó ideje már nincs barátnőm, nekik sincs senkijük. Igazából titkos vágyam mindig az volt, hogy két lánnyal legyek egyszerre, már 16-on csak az ilyen filmeket néztem. Egyik szőke másik barna és mindig csak róluk ábrándozok. De nem merek lépni semmit, mert félek, hogy elveszítem 2 ilyen jó barátnőmet. Meg egyáltalán azt sem tudom, hogy vezessem ezt fel. De most komolyan, milyen lenne már hacsak így minden előzmény nélkül egyszercsak azt mondanám: "Figyeljetek csak, volna egy ötletem, hogy tehetnénk még kellemesebbé az együtt töltött időt..."

Vagy ilyen vallomásszerűen: "Tudjátok nagyon jól régóta milyen jó barátok vagyunk és, hogy ez nekem mennyire fontos, de mióta itt korepetáltok az ágyon nem bírok magammal és mindennél jobban kívánlak benneteket, sajnálom, de ezt el kellett, hogy mondjam..."

Vagy csak úgy minden szöveg nélkül kezdjem el őket simogatni vagy csókoljam meg őket?

Vagy ez úgyse jöhet össze és próbálkozzak csak az egyikkel? De melyikkel? Mikor mindig mindenütt együtt vannak, meg felveszik egymás telefonját, még egymás sms-eit is elovasgatják! Ha most az egyiknél próbálkoznék és visszautasítana, azután pedig a másikat próbálnám meg, akkor tutira ő is, már csak dacból is, mert őt hagytam másodiknak! Vagy nem?

Tényleg nem tudom. Tanácstalan vagyok. Segítsetek!

24F


2010. ápr. 27. 17:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

17 37es vagyok

Ha nem mondod el nekik akkor fognak perverznek tartani ha később véletlenül valahogy kiderül. Nem kell parázni légy férfi:) 24évesen illik.

2010. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátságot nem biztos,hogy megéri kockáztatni!De ha szerinted ők is benne lennének a dologban,akkor ne habozz: vezesd fel az ötletet,de ne túl durván!És reméljük nem romlik meg a kapcsolatotok amiatt,hogy esetleg ennyire őszinte voltál...De az is lehet,hogy nem véletlenül "incselkednek" veled és ők is akarnak valamit tőled. Ha egyszer összejön,lehet,hogy ez rendszeressé válik! :D Majd tájékoztass a fejleményekről! 27/F
2010. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
na mi a helyzet?
2010. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező! Rólad elfeledkeztem...

Hát lehet, hogy már nem aktuálius és igazából nem is érzem magam olyan nagy szaktekintélynek a dologban, mert mint írtam, ez csak egyetlen egyszer esett meg és csupán véletlenszerűen, de igazából csak egy tanácsot tudnék adni:


Ha lehet inkább ne csinálj semmit. Én kivártam még akkor se léptem, amikor a zuhany alatt voltunk (persze nem is nagyon mertem meg annyira meg voltam lepődve). Ha akarnak tőled valamit, hagyd, hogy ők kezdeményezzenek. Nem tartom túl jó ötletnek ezt a vallomást sem. Egy lánynak lehet vallomást tenni, de kettőnek...

Szóval inkább ne lépj, ha ők szeretnék, biztosan fognak lépni valamit.:)

2010. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sajnos már minden hiába azt hiszem elcsesztem... Bár még nem tudom mi lesz a vége. :(
2010. jún. 4. 16:10
 16/18 A kérdező kommentje:

Mikor ott voltam legutóbb náluk még a szokásosnál is kedvesebbek voltak, sőt az egyik bugyiban szaladgált ide-oda... Már szinte biztos voltam, hogy ők is akarhatják.

És amikor megint ott hasaltunk az ágyon és többször rámkérdeztek, hogy mi van velem, mert egyáltalán nem tudtam koncentrálni, akkor valamit mondtam, már nem tudom pontosan mit és az egyiket amelyik kicsit közelebb volt megcsókoltam.

De áááá szörnyű volt. Annyira meglepődött, hogy még a toll is kiesett a kezéből és egyáltalán nem csókolt vissza, a másik pedig elsírta magát, majd kirohant.


Én meg csak annyit tudtam kérdezni, hogy mi baja, de másik barátnőm (akit megcsókoltam) arra kért, hogy most menjek el. Majd később felhív.


Aztán egy nap múva felhívott és kérte, hogy találkozzunk.

Ott elmondta, hogy a ... már régóta szerelmes belém, csak én ezt nem vettem észre és most, hogy őt csókoltam meg, meghogy eleve ilyen felmerült bennem, teljesen összeomlott és látni sem akar többet.


De ... mivel nagyon kedvel engem is és őt is azt mondta, hogy megpróbál segíteni, de csak akkor, ha tényleg szeretem őt. Én meg hirtelen nem tudtam mit feleljek, mert ha azt mondom nem, akkor mindkettőt elveszítem és igazából nem is közömbös a számomra.


És azóta többször is találkoztunk (vele aki segíteni akar) és beszéltünk a dologról, de mind hiába, ... látni sem akar.


És én meg azóta már kicsivel jobban bele vagyok zúgva abba a lányba, aki segít, mióta kettesben vagyunk, úgy érzem, hogy jobban szeretem, mint a másikat, de ő világossá tette, hogy csak a barátnőjének szeretne segíteni...


Hát most ezek után mit tegyek?


Bocs, hogy csak így össze-vissza gyorsan írtam le, a neveket hagytam ki a kipontozott részem, ha valami nem érthető majd írjátok meg.

2010. jún. 4. 16:27
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát ez jól összekuszálódott... :) Milyen kár, hogy nem a másikat csókoltad meg, aki szerelmes beléd...lehet már járnátok és te is oda lennél érte ...:D Hát elég nehéz ilyen esetben tanácsot adni, meg most nem is értem, hogy mindkettő bejön neked...de akivel kicsit többet vagy már jobban érdekel? És ha a másikkal lennél, akkor a másik tetszene jobban? Szóval ez nekem egy kicsit ködös...Én amúgy most írok először, ha előbb is adtam volna tanácsot, akkor azt mondtam volna, hogy felejtsd el ezt a hármas szitut, főként mert nagyon jóban vagytok és egy barátságot általában megváltoztat a szex, nem hogy két jó barátoddal...a másik meg ennek az eshetősége is eléggé nagy volt, hogy az egyiknek bejössz és akar valamit tőled...De hát most már mindegy...Szerintem menj és beszéld meg vele, amikor csak ketten vagytok és hagyjátok ki a "barátnőt", lehet hogy jóban vannak meg segíteni akar, de ez most a ti ügyetek és egy harmadik személy akármennyire is jót akar sokszor csak bekavar az egészbe..A másikkal meg...ha többet érzel iránta mond el neki, max azt mondja, hogy ő nem akar tőled semmit. Nehéz ügy mindenesetre...már azt tekintve, hogy meg marad e a barátságotok. Majd írj mi van... 23 L
2010. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen, az nagy kár...

Igazából még mindkettőt szeretem, csak úgy érzem, hogy amelyik segít egy kicsit jobban. De igazából nem nagyon sokkal. Ha bevallanám neki szerintem biztos, hogy elutasítana. Már csak a másik miatt is.

Ő meg az a baj, hogy hallani sem akar felőlem. Legalábbis most azt mondja. Én már többször szerettem volna pedig vele találkozni.

Most az aki segít nekem, ő azt mondja, hogy még idő kell neki, és próbáljak meg bocsánatot kérni, de azt igazából még ő sem tudta megmondani, hogy mire fel kérjek végülis bocsánatot, meg azt sem, hogy mit feleljek arra, hogy miért akartam a 3-ast...

Azt mondta, hogy mondjam azt, hogy miután láttam, hogy megbántottam, azóta lettek vele kapcsolatban mások (erősebbek) az érzéseim és hogy ettől többentem rá, hogy igazából őt szeretem. Nem tudom ez jó e?


Köszi, hogy válaszoltál:)

2010. jún. 4. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!