Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hallottatok olyan párról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok olyan párról, ahol az egyik fél vegán volt, a másik nem? Működött? Volt ebből konfliktus?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos lánnyal alakulnak a dolgok, egy igazi főnyeremény. De ő vegán, én viszont mindenevő vagyok. Ő nem ítél el, nem akar megváltoztatni, de el nem tudom képzelni, hogy reggelire ne csináljak tojásrántottát neki. A legtöbb étel, aminek elkészítéséhez kellő tudással és tapasztalattal rendelkezem, mind állati alapú.:( Kivéve a sültkrumplit. Előre is köszi a válaszokat!
2016. nov. 6. 02:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtanulod :) A konfliktusok inkább abból szoktak lenni, ha az egyik fél téríteni akar. Ha ez nincs, akkor simán működhet. (Mondjuk az egy más kérdés, hogy az étel-ital topikban tomboló vegánok alapján már nem is hittem, hogy van olyan vegán, aki nem zöldkatonának képzeli magát, ez igen kellemes meglepetés.)
2016. nov. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez teljesen változó. Sok türelem és alkalmazkodás kell. Ismertem olyat ahol 20évig együtt voltak de olyat is ahol pár évig csak. Úgy vettem ki ha a férfi a vega az nehezebb. Pl. Angelina Joli és Bradd Pitt között is sok a konfliktus emiatt. Én csak randiztam vega nőkkel már ott komoly gondok voltak, hogy hol tudnánk enni. Az egyik még a vega bárban is vissza adta a kaját mert volt benne valami amit nem ett meg. Nem bánom, hogy nem jártam egyikkel sem, mert húsimádó tigris vagyok.
2016. nov. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én voltam vega is és húsevő is..most nem vagyok már vega...nem igazán tudom elképzelni a helyzetet...
2016. nov. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

párom vega, én mindenevő, 3 és fél éve együtt vagyunk, jövő tavasszal összeköltözünk


nem a kajálási szokáson múlik egy párkapcsolat

2016. nov. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Majd csinalsz neki zabkasat reggelire. Egyebkent millio receptet talalsz youtubeon is meg a neten ugy altalaban.
2016. nov. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten mindenevők voltunk, aztán jött egy betegség ami miatt teljesen át kellett alakítanom az étkezésem és az életstílusomat is. Teljesen jól működik, párom alkalmazkodott, gyakorlatilag azt ette amit én csak sütöttünk neki mellé még husit is. :) 25/N
2016. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Persze...Hallottam...Ugyanis énis félig-meddig vega vagyok,mivel HÚST semmilyen formában nem eszek már évtizedek óta,viszont a nejem meg mindenevő...Problémánk sohasem volt ebböl,végülis úgy vagyunk a dologgal,hogy mindenki azt eszik,amit szeret,aztán ennyi...Nálunk amúgyis a nejem a legtöbbször 3-4 féle menüt is készít szinte minden nap,külön magának a kedvenc ételét,külön nekem,és külön a gyerekeknek is...
2016. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előző barátnőm vega volt. Nem emiatt mentünk szét, de elég idegesítő volt.

ami rossz volt pluszba h nem igazám szeretem a zöldségeket, salátákat ilyesmit.

Tulajdonképpen nem akart "téríteni", az ő részéről is érthető és logikus volt amit csinált. Általában ő főzött, viszont nem volt kedve kettőnkre külön főzni, meg húsos ételeket amúgyse szeretett/tudott. Plusz benne volt az is h éljek egészségesen egyek zöldséget stb. Kicsit erőszakos volt habár. Volt h hazamegyek fáradtan és az előző nap általam készített bolognait kidobta mondván már úgysem fogom megenni. De van helyette saláta, stb. Ez amúgy elég rendszeres volt. Mivel ilyenkor már főzni nincs kedve az embernek a bolt nincs nyitva nyilván megeszem azt is. Végülis bejött mer egy idő után már megettem ezeket a kajákat is. Szóval az erőszakosság működött csak hát nemtom, idegesítő is volt egyben.

Plusz az étterem keresés, választás egy állandó probléma volt mivel 10-ből 9 étteremben nincs normális vegán kaja ami meg direkt ilyen ott meg hús nincs..

Persze nem egy nagy probléma ez, hiszen senki nem egyforma, vannak ennél sokkal nagyobb különbségek aztán mégis működik a párkapcsolat.

2016. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán működött. Úgy főztünk, hogy a vega részt közösen ettük, de én dobtam még magamnak hozzá húst. Több vega kaját ettem én is, de nem zavart ez sem.


És a legfontosabb nem nyitottunk vitát az állatok jogairól, lelkéről, és hasonlókról.

2016. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
A párom ex-barátnője vegán. Mesélte a párom, hogy őt is vegánná akarta tenni, illetve nem volt vele hajlandó csókolózni, amíg meg nem mosta a fogát, Nehogy véletlenül ott maradjon a foga között egy kis husi. 😂
2016. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!