Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hallottatok olyan párról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok olyan párról, ahol az egyik fél vegán volt, a másik nem? Működött? Volt ebből konfliktus?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos lánnyal alakulnak a dolgok, egy igazi főnyeremény. De ő vegán, én viszont mindenevő vagyok. Ő nem ítél el, nem akar megváltoztatni, de el nem tudom képzelni, hogy reggelire ne csináljak tojásrántottát neki. A legtöbb étel, aminek elkészítéséhez kellő tudással és tapasztalattal rendelkezem, mind állati alapú.:( Kivéve a sültkrumplit. Előre is köszi a válaszokat!
2016. nov. 6. 02:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vegán vagyok, a párom mindenevő. Sosem akartam megváltoztatni, mivel èn főzök/ sütök, így megcsinálom neki a rántott húst is, de èn nem eszem. Rengeteg jó vegetáriánus vagy vegán recept van a neten. Egyikhez sem kell hatalmas tudás, minden le van írva. :)
2016. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vegetáriánus vagyok, a barátom nem, de mióta együtt vagyunk, talán évente ha kétszer főzünk húst, mert velem együtt vega kajákat eszik. Az anyukájánál vagy étteremben rendel magának húsos ételt.

Egyébként nekem fura, hogy még neked van ezzel problémád, és nem neki (már ha elvből nem eszik állatot).

2016. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mukodik. 'Mi ilyen par vagyunk. :) A kajan sose veszekszunk,annak ellenere,h egyutt elunk. En vok a no. Mindig mondom neki,h ne fozzon nekem semmit,mert nyersen jobb es tobb idonk marad szexelni :)

N

2016. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!