Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok holgyek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok holgyek mennyire vagyok jokepu srac?

Figyelt kérdés
[link] Szeretitek e az ilyen picit mackosabb eros testalkatubb masszivabb testes sracokat? :/

2016. nov. 7. 21:35
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
94%
Erosebb testalkatu, mi? Ha egy no irta volna igy ki, akkor mar kapta volna a savat, hogy dagadt.
2016. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
97%
Mint valami nyolvanas évekbeli ruszkiprosti, úgy pózolsz azon a kanapén, a macik a háttérben meg még adnak neki egy löketet, hogy vicc kategóriába soroljam. Szerintem ne ezzel a képpel próbálj nőt fogni. Nincs az a sutyernyák aki ezt kacagás nélkül bírná. Nem feltétlenül veled van a baj, de aki ezt fotózta biztos bevert előtte nyolc hubertust, te meg tizet, hogy ezt kitetted. Előnyösebbet!!!!!
2016. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
94%

Bejössz mint csukott ablakon a lágy nyári szellő.


De viccet félretéve ha itt akarsz pozitív megerősítést kapni, vagy egót növelni akkor rossz úton jársz.

2016. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
95%

Jaj ez a mackós csávó :D Ez a kép is vótmá'! :)


Mindennap tesz ki kérdést, hogy miért nem kell a nőknek :)


Maci figyelj ide, én sem kellek nekik, mégsem árasztom el a gyk-t a hülye kérdéseimmel és a még hülyébb képeimmel.

2016. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
92%

Mint egy jól lakott napközis.

10/3. Nagy jóindulattal. Ha megszólalsz, ez még lehet 10/5 vagy 0.

2016. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
93%
Nem a külseje a legnagyobb baj hanem hogy nincs annyi önbecsülése hogy ne töltsön fel magáról ilyen képeket pont ide. És ez nem csak rá vonatkozik hanem a legtöbb olyan emberre aki ugyanezt teszi.
2016. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
74%

Már vártam mikor jön a következő kérdésed, meg ez a kép, ami már volt valamelyik régebbi kérdésednél...


De egyébként meg erről a képről csak azt látnák a nők, hogy egy lusta dög vagy, aki csak egész nap a kanapén döglik, ha már választani kell, akkor inkabb a másik kép jobb, amikor egyhelyben állsz valami szekrény előtt.

(bár az is más kérdés, hogy a nők csak a legeslegjóképűbb férfiakra írnak vissza a társkeresőkön, szóval sajnos ilyen téren tökmindegy milyen képet tennél ki.)

2016. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
97%
nekem nem jössz be egyáltalán
2016. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
#7es vagyok, egyébként most nézem a kapcsolódó kérdédeket, ennyiszer már gáz kiírni hasonlókat.
2016. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem a külsőddel van baj, hanem a kisugárzásoddal szerintem. Nem itt kéne siránkozni, hogy nem kellesz a nőknek, hanem egy kis önbizalmat kéne építeni! Szedd össze magad, nem vagy ronda.
2016. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!