Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok holgyek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok holgyek mennyire vagyok jokepu srac?

Figyelt kérdés
[link] Szeretitek e az ilyen picit mackosabb eros testalkatubb masszivabb testes sracokat? :/

2016. nov. 7. 21:35
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
17%

az ilyen csávóknak mint te, sosem lesz nője.

Alapból képes vagy lefotózkodni így. Az még hagyján, de ezt egy társkeresőre (meg ide ) ki is teszed? Hát ember, mi van veled???

Hiába, ha magyaráznám se értenéd mi veled a baj, mert egyszerűen úgysem értenéd. Hiába mondod, h de de.. nem értenéd meg baromira.

Férjem az ilyen tipusú egyéneket összecsomagolta a koliban, kiscsicskát csinált belölük. Akik annak örültek, ha elküldték őket a 3,14ba, mert láb alatt voltak... mert annak könyvelték el, hogy hozzájuk szóltak.

És ezt minden rosszindulat nélkül mondom.

Semmi tartás, semmi önbizalom, stílus, semmi férfiasság, kiállás nincs benned. És ez független a testalkatodtól. Mert egyszerűen olyan ez az egész kép és hatás, mint egy rossz vicc... mint akit odasz0rtak.

Az van a homlokodra írva, hogy "pancser vagyok, ide üssetek, nem kell nő sem!".. nézd meg.. nem látod?

..Na.. most látod már?

Ha nem látod, akkor soha az életben nem fogod megérteni, hogy miről beszélek.

Ezért nem is fogom most itt taglalni neked, hogy mi veled a hiba. És ne dőlj be az olyanoknak, akik azt írják, hogy az veled a baj, hogy nincs BMW-d meg sok pénzed, meg ilyesmi, mert egy szót nem váltottam veled, csak egy kép alapján írom mindezt. Az a társaság a "krémnek" a másik fele, a girnyó zsebhokizó megmondóemberek, nőkhöz odamenni nem merő girnyók, akikre elég csak ráijeszteni és összef0ssák magukat, csak akkor janik, ha net mögé burkolózhatnak, de ott aztán mindenkit kiosztanak akkor...

Ha okos vagy, ezeket a szavakat magadbagyűjtöd és elkezdessz komolyan dolgozni magadon... ha gyökér vagy, akkor elkönyveled, hogy soha nem lesz nőd és feladod..

2016. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
96%

"Férjem az ilyen tipusú egyéneket összecsomagolta a koliban, kiscsicskát csinált belölük"


:D

Én a férjed típusú egyéneket csomagoltam össze párszor, mert kiszabott módon irritálnak az ilyen nagypofájú rendezkedő józsik, akik jellemzően a gyengéken próbálják bizonygatni, hogy mekkora alfahímek :D

Az a baj az ilyen figurákkal, hogy pár szolgalelkű, csicskamentalitású szerencsétlen befenyítése után elhiszik magukról, hogy valakik, és elkezdenek bepróbálkozni a nem csicskáknál is, de két pofon után már sírnak :D

2016. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó! Teljesen igaz.
2016. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
87%
ne bántsátok már a srácot !
2016. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
88%

Ne vedd a szívedre, amiket írnak.

Sok lelki sérült ember van itt, akik másokon vezetik le a nyomorukat.

Bár elég kamuszagú a kérdés.

2017. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
91%
31-esnek kemény lehetett a férje annak idején. Hát igen, engem is próbált iskolás éveim alatt befenyíteni, csicskáztatni egy két ilyen "alfa hím" típus, csak a végén rájöttek,hogy nem nagyon kellene próbálkozni :) Ha valaki visszahúzódó, csendes az még nem jelenti azt,hogy egyébként nem ütőképes.
2017. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
igazad van, előző !
2017. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Fugáznám a f0s0'dat!

24/L

2017. márc. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
Ez szánalmas.
2017. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
Fiam, ne más képével szórakozz! Vagy kiteszem a randizás rovatba párkeresés címen azt a képedet, ahol tehénjelmezben osztasz szórólapot az utcán!
2017. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!