Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerősöm szerint megbízhatatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősöm szerint megbízhatatlan. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elkezdett udvarolni egy pasi. Neten és élőben is kedvesnek, udvariasnak és kiemelkedően normálisnak tűnt. Nagyon jó vele beszélgetni és még külsőre is jó pasi. Kezdek nagyon odalenni érte, ám a tündérmese véget ért azzal, hogy egy jó ismerősöm (aki mindig őszinte) figyelmeztetett, az alak nem korrekt. Ő régóta ismeri, habár nem közelről, de azt mondta, gyakran van bunkó stílusa, és régebben hallotta, hogy a barátnője mellett csajozik bulikban. Meg hogy a lányokkal kedves szokott lenni, de amúgy meg bunkó, kétszínű ember. Ezeket onnan tudja, hogy egy a haveri körük és gyakran találkoztak régebben (néhány éve), ő nem beszélt vele sokat, de hallotta a megnyilvánulásait és amiket ő mesélt a haveroknak a csajokról. Az a baj, hogy nekem pont hogy rendesnek mutatja magát a fiú, pedig a haverjaival is voltunk már együtt, akkor is kedves volt. Most akkor vagy az van, hogy megjátssza csak magát nekem (én nem úgy látom, de lehet h túl jól csinálja), vagy az ismerősöm ismerte ennyire félre (de valami rosszat biztos tett, ha ez a véleménye róla), vagy pedig megváltozott már a pasi, megkomolyodott (nagyon érettnek és okosnak tűnik). Egyébként az előző barátnőjével évekig együtt volt, együtt is éltek. Azt biztosra veszem, hogy engem akar és komoly kapcsolatot szeretne velem. De! Én nem akarok olyan pasit, aki mellettem csajozik és nem jó ember. Ettől függetlenül érzek már iránta valamit, és bízom benne, hogy nem csak eljátssza, amit hallani akarok tőle. Szerintetek mit tudnék tenni ebben a helyzetben? Még csak randizgatunk, húzom kicsit az időt, hogy minél jobban megismerjem, csakhát egyre jobban beleszerelmesedem.

24/L (a srác 28)


2016. nov. 10. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Most te egy Andersen mesének fogsz hinni vagy a saját érzéseidnek és tapasztalataidnak?


Úgy utálom az ilyet hogy x és y mond valami felszínes mesét és ezzel akarják riogatni és befolyásolni a másikat.


Egy személy másképpen viselkedik a haverokkal és máshogy a párjával.

2016. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
A haverjaim körében én is tudok kőbunkó lenni és sokszor lódítok ,kiszínezem a történeteimet, hogy mennyi csajom volt meg satöbbi, akik felszínesen ismernek, valószínűleg egy szemétládának tartanak, pedig egyáltalán nem vagyok az. A lánnyal, akit szeretek, mindig őszinte vagyok, neki elmondok mindent és sosem hülyítem.
2016. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A forrás most teljesen megbízható sajnos. Volt már olyan párom, akit az összejövésünk előtt mindenki szidott, én mégis összejöttem vele és nagyon szeretett, soha nem hazudott, értem változott meg. De most olyan ismerősöm mesélte ezeket, akiben 100%-ig megbízom, és nem mondaná, ha nem így lett volna.

Ugyanakkor a pasi is mondta, hogy nem szokott mindig ilyen éretten viselkedni, mert másképp dumál pl a haverjaival. (Ahogy te is mondod, első kommentelő.) Ez talán nem elvetendő, én is másképp beszélek a legjobb barátnőmmel, a pasikról is... Akkor talán nem is olyan nagy a baj?

2016. nov. 10. 15:22
 4/8 A kérdező kommentje:
2., nagyon örülök, hogy ezt megosztottad velem, akkor van esély, hogy ő is ilyen.
2016. nov. 10. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki se tökéletes mi denki hibázhat. Tehát ez arra a személyre is vonatkozik akiről a 100%-os megbízhatóságot írtad.
2016. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgyis össze fogsz vele jönni, és veled is valószínűleg így fog viselkedni. Nincs új a Nap alatt.
2016. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy az ismerősöd 100%-ban igazat mond neked, DE mi van akkor ha ő félreismeri a pasit és azt hiszi róla, hogy egy bunkó, de közben valójában nem az. Lehet, hogy az ismerősödet a jó szándék vezérli ,de attól még elképzelhető hogy rosszul ítéli meg a fiút így neked is(nem szándékosan) de téves infókat ad le róla.
2016. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, nekem most pont egy olyan ismerősöm jutott eszembe, aki - annak ellenére, hogy mindig komoly kapcsolatai voltak - igencsak hajlamos másokkal bunkón, lekezelően viselkedni, és a barátnője mellett szokott csajozni bulikban. (Nem egyszer voltam tanúja.)

Ő az a típus, aki képes nagyon lenyűgözni bárkit azzal, hogy a legjobb arcát mutatja, aztán hosszú távú kapcsolatban kijönnek a negatívumok. A mostani párját (már felesége) is ismerem, ő egyszerűen nem látja (vagy nem akarja látni) a férje negatív oldalát, amit rajta kívül mindenki más érzékel.

Nem tudom, hogy a leírásban szereplő illető is ilyen-e, csak leírtam, hogy én ismerek ilyen embert, akire 100%-ban passzolna a fenti leírás.

2016. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!