Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan viselnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan viselnétek, ha kb.2-3 hónap után derülne ki, hogy a barátotoknak már egy foga sincs és az ami látszik, valójában titáncsavarokkal rögzített műfogsor?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy vele maradnátok és nem vonnátok kérdőre, hogy egy ilyen apróságot nem közölt veletek?

Vagy emiatt szakítanátok, mert ezen a dolgon nem tudnátok túltenni magatokat?


2016. nov. 12. 18:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Ha nem feltűnő, nem zavarna. Nyilván nem ezzel az információval kezd, és mit számít, ha rá se jöttem eddig?

19/L

2016. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Hány éves? 60?

Mert ha nem, akkor - ha csak nem baleset miatt vesztette el - elég sanszos, hogy nem tisztította rendesen, akkor viszont a műt is elhanyagolja valszeg.

2016. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval :)
2016. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, mert jó kis műfogsorról lehet szó, ha eddig nem vettem észre, de nem zavarna, könnyen túl tudnék lendülni rajta. :)
2016. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
30 éves!
2016. nov. 12. 18:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert lehetne ilyen szakito ok.Nyilvan nem zavarna...
2016. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem kivehető műfogsor? Ki tudja, lehet, hogy betegség vagy baleset miatt vesztette el a fogait. Legalább ad magára és megcsináltatta. Nem szakítanék vele.
2016. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Ha nem tisztitana az nyilvan feltunt volba mar

😂

2016. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Megnézném a térdét is... Lehet sokat térdelt a böriben...azzal meg egyenesen arányos a fog hiány.
2016. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Összeillenénk, nekem is kész porcelánkészlet van a számban. :D

Nem tulajdonítanék neki jelentőséget amúgy, én se reklámozom boldog-boldogtalannak, hogy nem minden fogam igazi.

2016. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!