Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mégis mi és miért változott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mi és miért változott?

Figyelt kérdés

Megismertem közös ismerősön keresztül egy lányt. Eleve tudtam elvileg bejövök neki, a közös kapcsolat miatt ugye. Elkezdtünk ismerkedni, olyan két hét beszélgetés után elhívtam találkozni. Elején csak kezet fogtunk stb... bő két és félóra volt, jót sétáltunk és dumáltunk, mind séta közben mind a presszóban ahol az a másfél óra fel se tűnt egyikőnknek sem. Majd indulnia kellet, mert haza kellet érnie mert edzésre ment mint minden csütörtökön. A találkozó (randi?!) végén megölelni semmire nem volt időm mert mire észbe kaptam már összebujtunk és köszöntünk el. Még haza se értem már keresett, este beszéltünk, lehet én voltam a hülye de nem hiszek ezekben a x nap múlva keresd dolgokban. A lány végig a "mi", "mi ketten", "te meg én" jelzőket használta (tehát egyáltalán nem voltam közömbös a jelek alapján sőt), sokat néztünk egymás szemébe, könnyű témától a pszichológiáig, társadalomig mindenről tudtunk beszélgetni. Előtte is és a talin is.

Tali után este rákérdeztem lenne e kedve ismételni, "igen persze". Ez volt másfél hete, azóta kitaláltam menjünk bowlingozni. (Lehet ismét dumálni de azért van program is.) De alig beszélünk, előtte (tali előtt) volt, hogy hajnali kettőig beszélgettünk neten keresztül. Most alig ír vissza, keveset, ha van akkor azért dob be témát ő is stb.

Bowlingozásra sincs időpontunk mert "sok a dolga stb de még szép, hogy lenne kedve". De barátjával volt ideje találkozni és 4 órát angolozni, meg rajzot tanítani neki ...

Legfrissebb mai téma, barátnője lemondta vele a mozit, írta nekem, mondtam neki szívesen elmegyek vele/elmehetnénk és eltölthetnénk legalább még egy estét. Mire közölte velem elmegy akár a családdal különben menne otthon a cirkusz, hogy nincs családi programjuk.

Felvetettem azt is, hogy akkor várjunk és ha kifutottak az aktuális dolgai, akkor menjünk el este sétálni az adventi vásárba majd elvégre 2-3 hét és kipakolnak, de erre is közölte az már ünnepek és otthon illene töltenie. (December első két hete azért nem hiszem annyira ünnepek már...)

Ha nem keresem ír pár sort vagy megcsörrent stb... de semmi extra.

Most akkor húzza az agyam? Valóban dolga van? Vagy én rontottam el valamit?

18l,19f



2016. nov. 12. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Várj még egy kis időt, másfél hét után korai lenne bármi olyat is kitalálni,hogy elronthattál valamit. A leírtak alapján az első randi az tök jól sikerült és benne van a továbbiakban. Nekem volt egy csajszi aki ugyanezt játszotta, megvolt egy randi habár mi csókkal váltunk el akkor egymástól én nem is kerestem csak 2 nappal később,majd jött egy 2. randi utána már egyből folytattuk a beszélgetést nem vártam tovább,természetesen ő is keresett majd egyik napról a másikra kb. se kép se hang, lerázott alig írt vissza ilyesmi. 5 hétig csinálta ezt, arra volt kíváncsi mennyire tudok küzdeni érte, persze én hülyének néztem így időközben összejöttem mással csak leakartam ezt vele tisztázni. Szóval bármi lehet, várj még ezzel egy hetet,ha addig semmi tali akkor hagyd a fenébe
2016. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát ennyiből nehéz megállapítani, lehet tényleg sok dolga van. Szerintem kérdezz rá, hogy szándékosan kerül-e, mert neked ez az érzésed (mindent hárít stb). Találgatni lehet, de egyszerűbb, ha őt megkérdezed.
2016. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj vagy tálon a tart és ismerkedik mással is vagy próbára tesz. Mondjuk nőként én sem értem ezt mert ha bejöttök egymásnak akkor mi a francért kell játtszadozni.Azért várj vele párnapot ha hanyagol kerül akkor én a helyedben lezárnám a kapcsolatot vele. Az exemmel volt így az első pár találkozó jól sikerült aztán hirtelen nem ért rá ide ment oda ment. Aztán kiderült hogy ő nemakar eljönni velem sehova csak az ágyig.
2022. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talonba tart*
2022. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!