Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek túlreagáltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Első randin vagyunk túl. Már úgy kezdődött, hogy megbeszéltük találkozunk, de ő annyira határozatlan volt, a helyszínt is én döntöttem el... Késett 20 percet, nem is ez a gond, meredek ugyan, de megértem, hogy előfordul, de elmondása szerint elfelejtett értesíteni. Amikor megérkezett, még bocsánatot sem kért, amikor rákérdeztem, hogy ez mégis milyen viselkedés, akkor mondta, hogy sajnálja. Nagyon csalódott, és dühös voltam, úgy jött le, hogy ő nem is gondolta komolyan, míg én nagyon izgultam hogy alakul az esténk. Az este többi része viszont jól alakult, amikor megenyhültem. Én is követtem el hibát nem mondom (irányítottam a beszélgetést, kissé szarkasztikus voltam, amikor kiderült, hogy sóher is). De ezt leszámítva jól éreztük magunkat, volt csók is (több), és alapvetően egy visszahúzódó, félénk srácról van szó. Úgy voltam vele, bár rosszul indult az ismerkedés, kisülhet ebből még jó. :) Utána kereste a társaságomat, és körülményesen ugyan, de elmondta, hogy komolyabban érdeklem. Viszont az történt, hogy miután mindenféle témáról beszélgettünk, mutattam neki egy kis ékszert egy nyerős oldalon, örömömben "elújságoltam" hogy mennyire tetszik, hátha megnyerném. Mire azt írta vissza, hogy "apropozol, hogy vegyem meg, mert az nem fog megtörténni". Köpni-nyelni nem tudtam, nagyon rosszul esett. Nem jött, hogy elhiggyem, tényleg ezt írta, rákérdeztem, és megismételte, hogy "nem venném meg neked". Utána, mikor leírtam mennyire sértő, amit írt, azt írta csak viccelt, ne húzzam fel magam. Nagyon megbántódtam :( Szerintetek jogosan? Hozzá kell tennem, elmesélte, hogy volt aranyásó nővel dolga, lehet ez lehetett a háttérben, hogy annak nézett, nem értem. (ami mondjuk egy újabb sértés lenne, szóval sehogy sem jön ki ebből jól). Folytatnátok így az ismerkedést? Én érzek iránta valamit, de ha ilyen ismerkedéskor valaki, kapcsolatban ki tudja mi derül ki? Mindenkinek vannak hibái, de józan eszem szerint ez a pasi kuka. 24L, 27F

2016. nov. 13. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha viccnek is szánta: nem volt vicces.


utoljára 10 évesen értettek így félre. megkérdeztem egy unokatesómat, kibonthatom-e a csokiját, és azt hitte, el akarom tőle venni vagy megkínáltatni magam. pedig nem szerettem azt a fajtát, ilyen bontogatós időszakom volt:)


egyébként a helyében, ha ilyen gyanúm van, hogy az első randin gyűrűt akarsz velem vetetni, akkor ezt szép csendben elraktározom, vagy ha komolyan elgondolkoztat, esetleg nem találkozom veled többet, de akkor se mondok ilyet.


nő vagyok amúgy, hetero.

2016. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön az jutott eszembe, hogy biztos fenn van a gyerek ezen az oldalon, és szidja a nőket.
2016. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!