Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan esett rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Első randin a másik asztalnál ülő lányra tévedt a tekintete többször. Nem vagyok féltékeny típus, de szerintem velem szemben egy kicsit tiszteletlenség volt, elvégre az a cél, hogy jó benyomást tegyen rám, nem?

Vagy lehet, hogy felfújom a dolgot? A társalgást mindketten élveztük, jól éreztük magunkat, és szeretne még találkozni. 23L


2016. dec. 3. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Talan vkire emlékeztette vagy ismerhette a lányt. Adj neki meg egy esélyt, ha ismet ezt csinálja, akkor o ilyen tipus. Aztan döntsd el, h neked ez igy okés e vagy sem.
2016. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Erről most eszembe jutott az exem, aki egy beülős, vacsizós este után azért szakított velem, mert hogy én a szomszéd asztalnál lévő srácokat stíröltem, és ő látta, és ez nyilvánvaló, és ne is tagadjam, mert csak szánalmas ribizli lettem a szemében.


Valójában Real Madrid meccset néztem a falakra kifüggesztett tévén, ami a másik sor asztal felett volt.

Szóval, meglehet, hogy nem őt nézte, hanem csak bámult ide-oda.

2016. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam első randin, hogy a pincérnővel kezdett el beszélgetni, igaz a pincérnő nyomult rá, de ő meg kedélyesen válaszolgatott. Aztán később meg más nőket like-olt a facebook-on. Hát nem tartott sokáig a kapcsolat. Megértem, hogy ez zavart téged, talán tényleg ismerős volt neki vagy valami, de figyelj oda ha máskor is hasonló dolog történik, az azt jelenti, hogy neki ezek a dolgok simám beleférnek a kapcsolatba.
2016. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintetek hozzam fel finoman a témát, hogy nekem ez rosszul esett, vagy ne, mert még a végén elkönyvel egy sárkánynak?
2016. dec. 3. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lesz második randi akkor nézd meg, hogy ott hogyan viselkedik. Ha ugyanúgy megnéz más csajokat akkor elmondhatod neki a bajodat.. Ez engem is rettenetesen zavarna amúgy, én sem nézek meg más pasikat miközben a randipartneremmel vagyok...
2016. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!