Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lett menő egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett menő egyetemista srácokkal járni gimis lányok körében?

Figyelt kérdés
Nálunk legalábbis a suliban a csinosabb "menő" lányoknál alap, hogy egyetemista barátjuk van, de az összes lány körében nagyon népszerűek lettek. Tudom elég hülye kérdés.
2010. máj. 1. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert a lányok általában idősebb fiúkkal járnak. A gimnázium után pedig elég gyakran egyetemre megy az ember. Ilyenb összetett és bonyolult jelenség ez.
2010. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már ez is menő lett? Hihetetlen. Mik vannak...


20F

2010. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nemtudom, de örülök neki:D


egy menő egyetemista.

2010. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na, már csak ezért is jó lenne, ha felvennének jogra... :P
2010. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy 12-es lány mégis kivel járjon? Egy elsőssel?
2010. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem:

1. Először is idősebbek, "érettebbek" mint a velük egy korúak (pl.: nem játszanak a gépen egész nap).

2. Legtöbb csajnak ebben a korban bulizásról szól az élete. Ezt leginkább meg egyremista tud nekik nyújtani, mert náluk mindennap bulizásról szól(van pár ismerősöm akik egyetemre járnak és látom mit csinálnak). Bejuthat velük korhatáros helyekre, egyetemi bulikra amik nem véletlenül híresek.


De kérdezz meg egyet:D

2010. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy 18 éves gimnazista jár egy 19 éves egyetemistával?: Horribile dictu!Pedofília!Menőzés!Máglyára!
2010. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

22:43 ebben lehet valami mindig megy a sztorizgatás bulikról.

Most megkérdeztem nem egyet:D Egy országnyi lányt csak vannak köztük fennt említettek.

2010. máj. 1. 22:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű a képlet. Olyanok járnak egyetemista pasikkal, akik a középben nem találnak maguknak pasit. Egy egyetemista azért általában érettebben gondolkodik, hisz neki már nincs ott anyu, aki helyette főz, mos, vasal és még a pénzét is beosztja. Amúgy meg ahogy egyik előttem szóló is írta, ha egy 18 éves középsulis csaj egy 19 vagy 20 éves egyetemista sráccal jár, akkor semmi probléma, hisz van köztük 2 év korkülönbség, na bummm.


üdv

2010. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát én ezt még nem vettem észre pedig 3 éve járok egyetemre, de senkit se ismerek akinek középsulis barátnője lenne. inkább az a jellemző hogy egyetemista egyetemistával jár. legalábbis mifelénk.
2010. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!