Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők negyede-harmada miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők negyede-harmada miért nem szeret a másik mellé ülni első randin?

Figyelt kérdés

Ha beülünk valahová, úgy szeretek ülni, hogy közös ülőhelyen legyünk. Ez lehet egy pad (akár háttámlás, párnás), vagy egy kanapé. Nem mászok rá a másikra. Sőt, direkt tisztes távolságra ülök, hogy legyen még a lábaink közt is 20-30 centi legalább és nyilván sehol nem érünk egymáshoz.


Aztán ez ahogy mondjuk egy-két ital mellett beszélgetünk órákig, nagyon fokozatosan, nagyon lassan átalakul abba, hogy közeledünk egymáshoz és egy-két óra alatt a távolságból eljutunk oda, hogy összeérnek a lábaink, az arcunk van már 20-30 centire és én átkarolom őt. Ebből vannak az első randis csókok.


Manapság már tudjátok mit kell csinálnom néha? (mondom, mert a lányok fele-harmada olyan, hogyha van akár csak egy extra szék az asztal körül, akkor inkább oda ül) Előre asztalt foglalok a helyen ahová meghívom a lányt (egy kis sétálgatás után a randi elején) és az asztal kiválasztásakor mondom a személyzetnek, hogy pakolják már el az asztal mellől mondjuk a többi kanapét, vagy a székeket, hogy kizárólag csak egymás mellé tudjunk ülni majd.


2016. dec. 14. 14:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

3.

Hol a baj velem? Amúgy sikeres vagyok a nőknél?


A húgod most hogy jön ide? Kérlek a randi tapasztalataidról mesélj az ellenkező nemmel. Köszi!


4.

Értem. Próbáltad már eleget mindkettőt? Ha mondjuk barátokkal mentek kocsmába, beülős helyre, sosem volt még olyan hogy volt barát, aki melletted ült?


5.

Azért írtam ki a kérdést, hogy a MIÉRT-re választ kapjak. Olvasd el a kérdést.

Amúgy meg szívesen beszélgetek itt és most erről.


6.

Milyen alkalmat tudnál mondani, amitől randi közben át lehet ülni a másik mellé?


7.

Honnan tudjam az adott nő igényeit? Mondom, alapból az amiről beszélek a nők durván harmadára-negyedére jellemző, tehát 3-4-ből 1 nőre (hogy nem szívesen ülnek első randin a másik mellé). Nem olyan kollektív ez. (Ez szól a 9-esnek is)

"Ha pedig megvan a "kémia", akkor más módja is van a közeledésnek."

Folytasd.


10:

Igen. Ez olyan érzést kelt, mintha a másik még annyit sem tudna, hogy akar-e egyáltalán második randit vagy egy csókot.

2016. dec. 14. 15:00
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy jön ide a húgom, hogy még mellé sem szeretek ülni, mert kényelmetlen, hát még egy vadidegen mellé.
2016. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nekem fura volt,amikor étteremben mellém ült le a srác. Nem tiltakoztam, de meglepett

Azóta járunk :)

2016. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Épp azért ül le veled szembe, hogy kiderítse, akar-e tovább találkozni. Nem kell a farkadra ülnie, ahogy megérkezik.
2016. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én se első ranin, se 2 év párkapcsolat után nem ülök a barátom mellé étteremben/bárban.

Ha szemben ül velem, akkor jobban értem, amit mond (a hallásommal nincs gond, viszont a beszédet borzasztó nehezen értem meg, kell látnom a másik arcát/száját hozzá), jobban látom őt, meg alapból olyan fura, ha az asztal egyik fele tök üres.

Első randin meg ne akarjon hozzám közeledni senki, meg lesmárolni :D Főleg nem egy étteremben... wtf??

2016. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ritka egy irritáló "úriember" lehetsz, és teszett, hogy már más is osztotta ezt a véleményt. Arrogáns vagy, és mindent jobban tudsz.

Tudod, én pl. észreveszem, ha a másik ott nyomulgat mellettem, meg centizget felém. Kvázi ismeretlen emberrel ez elég gáz, mert nagyon taktikázó hatást kelt. Ennél már korrektebb, ha a randi elején lesmárol a pasi, mert akkor nem kell feszengeni, ha tetszik, oké, ha nem, mehet isten hírével, de ebből a helyzetből még kimászni is nehéz.

Plusz a pasik nagy többsége nem tud egyszerre több dologra figyelni, tehát a beszéd és a centizgetés egyszerre semmiképp nem jön össze, úgyhogy egyből lerí, mit akartok.

2016. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"az asztal kiválasztásakor mondom a személyzetnek, hogy pakolják már el az asztal mellől mondjuk a többi kanapét, vagy a székeket, hogy kizárólag csak egymás mellé tudjunk ülni majd."


Aham. Hát én meg jelezném a személyzetnek, h máshová szeretnék ülni, nehogy már kész helyzet elé állíts. Első randiról van szó, nem akarok egy kb. ismeretlen mellé 20 cm-re leülni, meg h közeledjen, meg átkaroljon, jéééézusom...az majd később derül ki, h kedvemre lenne-e testi kontaktus. Arra nem is gondolsz, hogy esetleg nem vagy szimpi, sőt, kimondottan taszítónak talállak majd és nem akarok következő randit,sőt az elsőről is menekülök, te meg már mindent úgy rendezel el, h legyen lehetőség átkarolásra meg csókra.

2016. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kérdező én is osztom az előttem válaszolók véleményét, hogy nagyon nyomulós ember lehetsz.

A legjobban az nem tetszik nekem ebben azz egészben, hogy a találkozás előtt a te fejedben már ész forgatókönyv van az egész randiról és meg sem adod a másiknak a választás lehetőségét. Ez rettenetesen taszító, nekem nagyon nem tetszene.


Egészen más optikája lenne a dolognak, ha az étterembe/kávézóba érve rákérdeznél kedvesen, hogy van-e kedve a lánynak melléd ülni vagy hol szeretne helyet foglalni stb.


Az, hogy te a hatalmas randevúzási tapasztalatoddal fejben előre lejátszod a történéseket és egy séma mentén haladsz ahelyett, hogy nem vennéd el az első találkozás varázsát, esetleg a spontaneitást, ez tényleg nagyon nyomulós.


Nekem is volt már ilyen tapasztalatom, hozzád hasonló férfi hívott el egy "trendi" kávézóba, ahol kanapék, kényelmesebb fotelek is voltak.

Addig semmi gond nem volt, amíg leült egy 90 fokos szögben és nem mellém, így még nagyjából lehet beszélgetni.

Az egész találkozó alkalmával végig azt éreztem én is, hogy taktikázik, hogy mesterkélten jön egyre közelebb és közelebb, hogy kiszámítottan, egy-egy "jelentőségteljesebb" mondat után hozzám ért, menetrendszerűen rápakolta a kezét a keresztbe tett lábamra stb.


Borzasztó rossz érzéssel távoztam a randiról és nem akartam vele újra találkozni (persze aztán ment a száminkérés, hogy miért nem és amikor elmondtam azt, hogy számomra ez sok volt, akkor még ő volt felháborodva ahhoz hasonlóan, ahogy te, mert ő is ugye milyen sokat randizott, tapasztalt).


..kár, hogy a sok randi után nem alakult számára (sem) kapcsolat- úgy talán hitelesebb lett volna.


Nincs szükség ilyen előre kitalált, lejátszott taktikázásra, te is jobban járnál, ha elengednéd magad.

Minden jót.

2016. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Kényelmesebb úgy beszélgetni.

2. Nem akarom már a levesnél azt érezni, hogy taperolnak.

Ismerkedés elején ismerkedek, a személyisége érdekel, a mimikája, gesztusai nem pedig az hogy hogyan mászik az arcomba 30cm-ről.

3. Jó uncsi, hogy nálad forgatókönyv szerint megy az első csók is.

4. A párommal már egy ideje együtt vagyunk, ha ketten megyünk el enni akkor egymással szemben ülünk le, úgy a legkényelmesebb beszélgetni és enni is. Legalább nem ütközik neki a kezed sem a másiknak. Testi kontaktus így is lehet. Összeérő térdek, kéz simogatás.

2016. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Egyébként ez PUA technika srác, ott ecsetelik ezt, hogy mindenképpen a lány mellé ülj le randin, hogy mehessen a tapi, meg idővel a csók. Nem minden nőnek jönnek be ezek a "csajozási tanácsok alkalmazása" :)
2016. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!