Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mernétek udvarolni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mernétek udvarolni ilyen helyzetben? Vagy nem itt kéne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Autószerelőként dolgozom egy családi nagy igényes műhelyben. Kevés nő(jó nő főleg) jön be ilyen helyekre,de ritkán vank olyan alkalmak amikor megtetszik egy ügyfél. Kb 35-40éves korosztály tetszik számomra (volt is nem innen egy 36évessel 1,5évig tartó rendes párkapcsolatom) Kérdésem az lenne,hogy nem merem megkérdezni ,hogy lenne-e kedve meginni egy kávét valamikor mert attól tartok,hogy lenéz-e vajon? Természetesen nem tiszta a visletem hisz ez nem egy tiszta munka, de fejem nem olajos, ruhám nem szakadt. Nem alacsonyítom le a szakmát mert fontos, de a fenti dologmiatt gátlás van bennem. Plusz sokat dolgozom és edzés valamint nincs összeszokott haveri társoság,hogy máshol is tudjak ismerkedni akár hétvégén. Ti mit tennétek a helyembe, vagy hol tudnék még ezen kívűl máshol ismerkedni idősebb nőkkel? Köszönöm szépen a válaszokat!

25F



2016. dec. 16. 23:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha egy nő viszi szervízbe az autóját valószínű azért van mert erre rákényszerül, pasi nélkül él, vagy épp" nagyon elfoglalt a Vele élő pasi.

Én viszont inkább csak bókolnék a helyedben.

Rögtön látni fogod,hogy vevő-e rá, aztán esetleg a neve alapján a facén bejelölheted.


Bár nem értem,hogy miért pont a munkahelyen akarsz ismerkedni ahol erre 2 perced van.


Én is ismerkedtem - az Ő kezdeményezésére- fiatalabb pasival.

Van aki vevő erre, van aki alapjáraton elutasítja. Egy idősebb nőnél azért már más szempontok is számítanak mint az,hogy munkásruhában vagy vagy sem.

2016. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem rontaná az üzletet. Idővel elterjedne, hogy zaklatod a női ügyfeleket.
2017. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nem!Főként ha alkalmazott vagy.
2017. máj. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát ez munka sajnos. Ügyféllel így nem lehetismerkedni... sokat rontana a műhely marketingjén, hogy a szerelőcsávó randival „zaklatja” a női ügyfeleket :/


De persze dumálni lehet, és ha van olyan, aki biztos tuti 100% randipartner lehet, akkor talán megéri kockáztatni :)

2017. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A tippek, vélemények nem rosszak, sőt, még az is lehet,hogy ma is aktuális, bár a kérdés 2016. decemberében került kiírásra. Hátha jelentkezik majd a kérdező és beszámol az azóta történtekről!
2017. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm az érdeklődsét! Talán 2-3 próbálkozás volt,de tudjuk ,hogy mi lett a vége... Természetesen nem a legjobbhely az ismerkedésre az időhány miatt is meg ,hogy 99,5%ban férfi ügyfelek jönnek a maradék 0,4be meg már idősebb hölgyek a maradék0,1 volt akitől megkérdeztem egy kis beszélgetés után,hogy van e kedve meginni egy kávét valamikor. Nem is itt szeretnék ismerkedni,de sajnos máshol nem tudok. A haveri társoság felbomlott kb , konditerembe sose jön új inkább elmennek onnan az emberek... Az edzésen kívűl nem tudok más hobbit bevállalni és buliban se olyan korosztály jár sajnos. Egyéb ötlet? Bevásárló központba menjek oda idegen nőkhöz? Nincs ötletem, segítsetek. (társkereső nem játszik) Köszönöm szépen!
2017. máj. 5. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!