Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdekelhetem komolyabban?

Érdekelhetem komolyabban?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen a társaságban megismertem egy fiút. Már másnap végig beszélgettük a napot, majd 1 hét múlva találkoztunk is. Órákon át együtt voltunk, nagyon jó volt:) Majd a következő 2 napban ugyanez.:) Hétvégén elméletileg megint találkozunk.. Helyes és udvarias is, amit ki is használt eddig a csajozás terén, szóval elég sok lánnyal volt már ezért azon 'csodálkozok', hogy mi még nem is kavartunk, nem hajtott rám vagy, hogy mondjam. Ezzel nincs is bajom!:) csak ölelés meg max direkt elcsúszott puszik voltak, de félek, hogy nem is tetszek neki igazán, csak barátként tekint rám. Viszont azt tudom, hogy megunta már a kavargatásokat és, hogy szeretne végre egy normális barátnőt...lehet ezért nem is hajtott rám?:) A héten elég sok dogát kell még írnia és nagyon készül, szóval nem is nagyon beszéltünk még gépen sem(vagy csak kifogás, hogy nincs ideje?!). Lehet csak bebeszélem, de hiányzik, hogy még csak nem is keres 3 napja...

Mit gondoltok?


2014. jún. 4. 22:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!