Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan férfi, akinél ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinél ez nem kizáró ok? Képpel! 21/N.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2017. jan. 3. 04:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

Nincs.


Ezt a nők magukért csinálják, aztán ha nem tetszik, akkor jön a "fogadj el olyannak amilyen vagyok".

Pedig elfogadni ilyen téren azt kell, ha a hölgy nincs 175 centi, vagy laposak a mellei, vagy szélesebb a csípője mint a tökéletes, nem egy olyan karmot, amit maga csinált magának

2017. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Behányok. És ez nem is csak esztétikai hiba, normális nő nem rakat ilyet magára, ráadásul sok-sok pénzért.
2017. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha csak farsangkor poénból magára rakta, akkor semmi gond nincs vele, de ha állandóan ilyet hord, akkor bolond.

2017. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nőként tetszenek. De ez nem olyan dolog amit valaki napiszinten visel, divatfotókhoz, körmös versenyekre szoktak ilyeneket készíteni ez csak addig van fent amíg zsűrizik. Utána jelentősen megcsappan a mérete, mert az akinek nincs szolgálólánya nem tud élni ilyen karmokkal.
2017. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nekem is műkörmöm van, szeretem is őket. (Magamnak építem egyébként.)

Viszont ekkorákat SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM CSINÁLNÉK.

Ez már egyáltalán nem szép.

Az én körmeim körömágytól számítva 1,5 centiset(lemértem), de már így is nagyon szépek, és ezt mások is így látják, még a férfiak is. Ja, és mandulára vannak reszelve. Sokkal szebb, és természetesebb forma, mint egy a nagyon hegyes, csak ez a kockavégű hosszú akármi.

2017. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Önmagában csak ez nem kizáró ok, sőt nekem tetszik, ha egy nőn van valami egyedi. Csak szerintem ezekkel már az öltözködés is nehézkes, de ha meg tudja oldani, akkor semmi gond.
2017. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha már végre megtanulnátok, hogy ezek a körmök 90%-ban versenyekre, fotózásokra készülnek. Ebbe valószínűleg sehogy nem törölnek segget, és port törölni, de még mosogatni se fognak, mert nem is azért van. Mielőtt okoskodtok, tájékozódjatok kicsit.
2017. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Aki azt kérdi, hogy hogy törli ki a fenekét, az talán a körmével szokta törölni? Wtf..... Ezt a kérdést soha nem értettem az ilyen képeknél.

Nekem hosszú (saját) körmeim vannak, felvenni egy farmert, vagy hajat mosni sokkal nagyobb kihívás, mint kitörölni :D

Amúgy ilyeneket úgyse hord senki mindennapokra, ez valami extra cucc fotózásra, amit utána eltüntetnek, így szerintem nem gáz.... de vannak, akik - ha nem is ennyire, de - extrémebb hosszúságú körmöket hordanak napi szinten, na őket nem értem, hogy hogy öltöznek fel reggel pl.

Nem a házimunka a nehéz amúgy, kicsit oda kell figyelni, nekem akármilyen hosszúak a körmeim, minden munkát meg tudok csinálni itthon, inkább öltözködés, hajmosás, hajszárítás, sport, ilyesmik közben szoktak leszakadni a körmeim. Plusz a körmösöm mondta, hogy az írás (tollal) és a gépelés is nagyon kikészíti a körmöket, attól feszülnek, és szép lassan törnek, lehet menni 1-2 hetente javíttatni.

Szóval én őszintén csodálom az ilyen nőket, hogy hogy bírnak élni ekkora, vagy inkább fele ekkora körmökkel (akkorát még szoktak is hordani rendesen napi szinten)

2017. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Fúj. Nálam eleve a műköröm kizáró ok, proli dolog. Az ekkora meg pláne.
2017. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

normál esetben ugye ilyenkor válaszol az ember. erre csak kérdezni tudok.


5 dolog:

- hogy túrod az orrod?

- hogy ujjazod magad?

- hogy törlöd ki a feneked?

- hogy nem törik le amikor este alszol?

- hogy fogsz meg egy péniszt?

2017. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!