Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire lenne ciki, furcsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lenne ciki, furcsa?

Figyelt kérdés
Tettem errol mar fel kerdest, de eszembe jutott mi van ha: egy kozeli boltba szimpi egy lany, parszor chateltunk mar. Nem tudom mikor dolgozik. Ha elhivnam valahova beszelgetni vagy egy teara es nemet mondana, akkor kicsit furcsa lesz legkozelebb abba a biltba bemenni ha epp dolgozik nem?
2017. jan. 6. 20:16
 1/4 llorTllorT ***** válasza:
90%
akkor mész másik biltba. nem mindegy?😂
2017. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyhén kellemetlen és fagyott hangulatú lenne a helyzet. Ezért inkább próbálj meg bizalmas baráti kapcsolatot kialakítani és lehet abból több fog kisülni.
2017. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez negetív hozzáállás, miért mondana nemet? Egy szimpla teázásba még senki nem halt bele, plusz ha chateltetek is már, akkor valamennyire azért ismered, nem? Ha nem szereti a teát, ne hívd el teázni :)
2017. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kettessel ertek egyet. Nem halt bele meg seno az teny, csak ha nem teazasnak velne, hanem tobbet gondolna a dologba. Amugy meg en nem akarnek tobbet mint csipan beszelgetes, egyenkore. Azert nem megyek masik boltba, mert kb az utcank vegebe van es mashol nem lattam meg ilyen szep lanyokat. Kerdeztem meg ezt azt tole, de nem jott valasz. Sztem hanyagolom inkabb.
2017. jan. 6. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!