Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti megkérdeznétek a másikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megkérdeznétek a másikat, hogy hová menne szívesen randi alkalmából?

Figyelt kérdés
Megismertem (bár ez így túlzás) egy hölgyet (húszonévesek vagyunk mindketten) a napokban, el szeretném hívni egy randira, úgy néz ki, ezen a hétvégén rá fog érni, de mivel alig tudok valamit róla, így azon gondolkodom, hogy: A) Legyek határozott, szemeljek ki egy helyet, ami nekem szimpatikus, és vigyem oda (teaház/pub/kávézó), B) Kérdezzem meg tőle, hogy hová menne szívesen, C) Keressek 2-3 alternatívát és azokat kínáljam fel neki a találkozó előtt szóban vagy írásban. Elég talpraesett, laza csaj, emellett pedig meglehetősen értelmes. (A félreértések kedvéért, én a hím nemet képviselem ebben a történetben :) )
2017. jan. 9. 22:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Azt hiszem nekem is a C opció a legszimpatikusabb. Kitalálni valamit és oda menni..lehet magabiztosságot tükröz, de vékonynak érzem a jeget :) Tökéletes randi pedig nem hiszem, hogy van, mindig minden lehet jobb az aktuálisnál :)
2017. jan. 11. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!