Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi erősen hiányos öltözetű képet küld magáról, annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Ismerősök vagyunk, de túl gyakran nem találkozunk, inkább chatelni szoktunk, ott viszont órákat is. Sokszor csapja a szelet, flörtöl, dicsér, de azt kikötötte, hogy nem akar tőlem semmit. Ő szingli, én nem. Legutóbb egy ilyen flörtölgetés alkalmával elküldte magáról a bizonyos hiányos öltözetű képet, bár kérte, hogy ne értsem félre... Akkor mégis mit értsek ezalatt?!
2017. jan. 14. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szted?

ez ennyire nem egyértelmű ?

kívánja a csúnyádat :D

2017. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azt akarja, hogy értsd félre, csak nem akar túl konkrét lenni, mert te nem vagy szingli, bár szerintem ennél konkrétabb nemigen lehetne :D
2017. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, de közben meg annyira hangoztatja, hogy nem akar semmit.
2017. jan. 14. 17:56
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Párkapcsolatban mi a szösznek flörtölgetsz?

2. Bocs, rossz képet küldtem :D

2017. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem akar párkapcsolatot, ezt jelenti, hogy nem akar semmit.
2017. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De bizony meg akar csinálni!!!
2017. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak tipp. Hangoztatom, hogy semmit nem akarok, erre a másik, egy idő után, akar valamit. A képpel, talán ezt a folyamatot akarta nálad gyorsítani.
2017. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges, mert a kép elég impozáns volt. :)
2017. jan. 14. 18:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért, nők miért tesznek fel magukról ilyen képet?
2017. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hova fel? Én nem tudom, én nem tettem fel semmit. :) Lehet, hogy új hódolókat akarnak gyűjteni? ez is megfordult a fejemben, hogy csak egy hódítást keres.
2017. jan. 14. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!