Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Férfiak! Nektek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Nektek nem tetszik az olyan nő, akinek van egy picike feleslege? Lent

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy ha egy lánynak nem tökéletes az alakja, hanem van rajta 5-10 kiló felesleg, de szép nagy, kerek popója van, és 100-as cicijei, akkor már nem is vonzó?

Egy 20-on éves pasi mit néz meg a nőn? Zavarja a pici pocak, meg a kicsit vastagabb comb? (Nem 120 kilós kövér nőre gondolok)Vagy átlagban jobban szeretik a férfiak azon nőket, akiken van mit fogni? Nagy cici, nagyobbacska kerek popó, pici felesleg a hason?


2010. máj. 5. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Gondolom nem az én korosztályom vagy, de azért még válaszolok:

"átlagban jobban szeretik a férfiak azon nőket, akiken van mit fogni? Nagy cici, nagyobbacska kerek popó, pici felesleg a hason?"<<<igen, én így gondolom!! Legalábbis én pont az ilyen nőkre/csajokra bukom:P:P (Y)


17/F

2010. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a vastag combok elrontjak az egeszet.. ha tul vastag a comb akkor mar a szep popo se olyan szep
2010. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Na most kérdés: Mi a tökéletes alak?

Minden csaj azt hiszi amit a tv -ben látnak csajok akiket szúrja alul az a két fogpiszkáló az a jó mert az tetszik a férfiaknak azért van a reklámban! Az a jó nő akin van mit fogni. De attól függ milyen korosztályra akar hatni:)

16/F

2010. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És férfiak, mit jelent a ti olvasatotokban, hogy "van rajta mit fogni"?:)
2010. máj. 5. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:

A van rajta mit fogni mást jelent egy-egy férfinál is. De szerintem a többségnek azt ha a nőn annyi van amit te írtál, 5-10 kiló.A vastagabb comb, nagyobb fenék hozzá tartozik ehhez. Főleg ezért szeretik, nem a pocakért :)

Sok nőnek jobban is áll egy kis felesleg, mintha vékony lenne. Statisztikát nem tudnék mondani, hogy ezt szeretjük-e jobban, de az biztos, hogy nem feltétlen kell szégyelnie egy nőnek, ha kicsi van rajta.

22/F

2010. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és az a sexben is jobb egy férfinál, ha van nagyobb fenék, meg vastagabb combok? mert én ezen gondolkodtam, hogy az vonzó-e?
2010. máj. 5. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, de nekem a modell alkatú lányok jönnek be inkább.
2010. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem baj!!!Sőt ha egy pici felesleg van rajta az a legjobb én imádom ha van mit markolni!

És vonzó is!

SZERINTEM

szóval ne aggódj pasizz és meg tudod;)

2010. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem ízlések és pofonok, ki milyen alkatot szeret.

Úgyis a pina körül forog minden:)

2010. máj. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hehe, na ez igy van:)))
2010. máj. 6. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!