Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar minden férfi első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden férfi első randin ágyba vinni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok az a k*rvásan öltözködő vagy viselkedő lány, a legkevésbbé sem.

Idáig akárhány randevún voltam, minden egyes alkalommal ez lett belőle... én pedig léptem. Leléptem.

Mert nem egyéjszakás kalandot akarok, és csak olyan férfiakkal ismerkedem, akik szintén így vallják. Komoly, nem huszonéves kisfiúkkal ismerkedem, nem szórakozóhelyeken és nem ilyen kigyúrt szépfiúkkal randizom.



"sajnálom, hogy nem jöttél át..."

"ugye nálam alszol este?"

"szívesen aludnék veled jóó szorosan"

stb.


2017. jan. 23. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

mert őket választod.

Nézz szét a barátok kategóriában, ja persze, ők külső alapján ki vannak szórva...

2017. jan. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 mikeXxX ***** válasza:
Ez baromság amit gondolsz én is komoly kapcsolatot keresek és írtam hasonlót randi után na és ettől még nem dugni akartam pusztán éreztettem hogy bejön az illető ! 37f
2017. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Először is: egy potens férfi fejében mindenképpen felmerül, hogy egy neki tetsző nőt ágyba vigyen. Akkor kezdj el aggódni, ha fel sem merül a férfiban, mert akkor vagy nem potens, vagy (nagyon) nem jössz be neki.

Másrészt az érett férfiak képesek késleltetni a vágyaikat, elnyomni a szándékukat és udvarolni akkor is, ha amúgy jó eséllyel megkaphatnák a nőt már az első randin is.

Egyetértek azzal a válaszadóval, aki szerint ki lehet szűrni, ha valaki jól tud olvasni a sorok között. Pl. ha a férfi mindenáron a lakása közelébe szeretné szervezni a randin, akkor gyakorlatilag biztos lehetsz abban, hogy bepróbálkozik.

Egy tanács: amikor első randit beszélsz meg, eleve jelöld ki a végét, hogy meddig érsz rá. (Mondjuk 6-kor találkoztok és közlöd, hogy 9-re meg van beszélve egy találkozó a barátnőiddel, stb.) Ezzel már előre egyértelműsíted, hogy tuti nem lesz szex és ki tudod szűrni azokat, akik erre hajtanak.

2017. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!