Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érdemes/illik megkérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes/illik megkérdezni a lánytól, hogy lenne-e a barátnőm, és milyen körülmények között?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy itt nem házasságról vagy eljegyzésről van szó, pusztán arról, hogy barátnőmnek hogyan kérhetem meg. Ilyenkor is leszoktak térdelni, vagy ez hülyeség? Ti hogyan csináltátok, amikor megkérdeztétek a lányt/fiút? Mivel még nem volt sosem barátnőm, nem tudom, hogyan megy az ilyesmi...

27/F



2017. jan. 26. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tőlem megkérdezte a párom, viszonylag lazán, mert tudta a választ, hogy lennék-e a barátnője. Irtó édes volt. Szerintem ha nem viszik túlzásba ( pl az említett letérdeléssel), akkor aranyos is tud lenni.

Egyébként, aki már ilyenkor letérdel, mit csinál lánykéréskor? Hasra veti magát?)

2017. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én úgy örülnék, ha letérdelne elém a fiú, mert az olyan édes lenne, biztos igent is mondanék.
2017. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!