Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mélyítsem el a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mélyítsem el a kapcsolatomat a kiszemelt férfival? 29/N

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, picit "széleskörű" a kérdésem, de engedjétek meg, hogy ismertessem röviden a helyzetet.

29 éves vagyok, túl egy váláson, meg van egy 5 éves kislányom. Tudom, nem valami jó kilátások, de ez van. Tanítónőként dolgozom, angol műveltségterületem van, tehát mellette magántanítványaim is vannak. Tehát köszönöm, nem vagyok gazdag, de azért megvagyok, szóval kérem, kerüljük el "pénzforrástkereselahhozhogyfelneveljevalakiagyerekedet" c. kommentárokat. Köszönöm szépen.

A kiszemelt férfi már 2 hónapja ismerem, nagyon bejön a személyisége. Baráti társaságon keresztül ismerkedtünk meg, és nem ápolunk rossz viszonyt. 33 éves éves, egyedülálló, nincs gyereke, mérnökként dolgozik, de megvan a doktorija, ezért mellette a helyi kis egyetemen is tanít, tehát nagyon jól szituált, értelmes férfiről beszélünk. Nagyon kedves velem, jó fej, nagyon jó eltudok vele beszélgetni, de még nem lépett úgy jelentőset. Szoktam neki mail-t írni, azokra mindig válaszol, de hogy mondjam...picit olyan hivatali stílusban, mintha csak egy hallgatójának válaszolna, se egy smile, se egy puszi, semmi. De -fura leírni- úgy érzem, mintha kezdenék "belé esni", sokat gondolok rá. Szerintetek mit kéne tennem? Nem akarok túl direkt sem lenni, de nagyon tetszik! Hogyan kéne elmélyíteni vele a kapcsolatomat?


Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2016. dec. 28. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
mondjuk ha meghivnád vhova? mi vesztenivalód lenne? megteheted te is az első lépést,ez 21.század ám.semmiből nem lessz semmi.
2016. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszabb ***** válasza:
77%
Nehezedre esne neked őt elhívni egy kávéra? Miért vártok mindig a férfira? Nem rendelkezünk gondolatolvasó képességgel. Ráadásul te már tudod róla, hogy ő full egyedülálló, sőt, szerintem te lényegesen többet tudsz róla, mint ő rólad.
2016. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, saját tapasztalataim alapján gyerekkel egy jól szituált férfi...nos...én biztosan nem lépném meg. Épp elég "csakagyereketakarodeltartattnimertfelcsináltegyalfahím" megjegyzést olvastam már....

Minden esetre egy próbát megér. Viszont valami nevetségesen olcsó programot válassz, akkpr is ha fizeted a részed mert még a gyanu árnyéka se vetüljön rád-saját taktika- persze ilyen taktikázás mellett meg...ahh. Na mindegy, kívánom járj sikerrel, de ne éld bele magad előre. Kérdezd meg e-mail-ben, hogy van-e kedve meginni veled egyszer egy kávét valahol.


Have luck

2016. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Közös érdeklődésű dolgok?(ide nem kell válasz)

Közös érdeklődésű programok.

Ha tudod jó,ha nem derítsd ki.

Ha elmegy.Igen.

Sok sikert.

2016. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat is!

Igazatok van, lehet, hogy jó ötlet lenne elhívni valahova, vagy nem más valahova csak beülni kávézni egyet meg dumcsizni, hátha tesz Ő is valami lépést vagy ha nem akkor legalább valami érdeklődési jelet küld felém.


Igazatok van abba is, hogy nem gondolatolvasó, aztán kitudja -csak jól titkolja-. :-)


Köszönöm kedves #3-as, igazad van abban, én is sok ilyen hozzászólást olvastam, ezért is írtam bele, hogy aki lesz olyan szíves, hogy válaszol, azt ne ezt vágja hozzám, hanem koncentráljunk a kérdésre. Amit meg írsz, hogy mások majd ha esetleg összejönnénk mit gondolnak, az nem érdekel, és egyébként is, 5 éves kislányom van, Ő 33 éves, még lehet közös gyerekünk is akár simán "a mai világban" :)


Tudok pár dolgot, de igyekszem majd utána járni még. Azt tudom, hogy annyira nem eljárogatós típus, de sok embert ismer az egyetem meg a munkahely révén. Ne nézzetek rám csúnyán, de kinyomoztam, hogy jövőhéten fog előadni nyilvánosan, valami gépészeti cuccokról, nem értek hozzá, de szívesen elmennék, mert mindenkit szívesen várnak, hátha tudnánk pár szót beszélni egymással.


Köszönöm szépen az eddigi ötleteket! :)

2016. dec. 28. 19:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj el egy téged nem érdeklő előadásra emiatt, inkább a baráti társaságon keresztül próbáld megismerni őt, elhívni valahová. Meg persze tedd nyilvánvalóvá, hogy te egyedülálló vagy.
2016. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Mérnök PhD-vel nekem is minden vágyam egy gyerekes nő lenne. Ja, nem!
2016. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!


Nem tudom miért kell ennyire negatívnak lenni. Oké, nem mondom, hogy nincs értelme annak amit írtál, mert igen, PhD-ja van, mérnök, jól keres, jól él... Én meg csak egy tanítónő vagyok meg levelezőn csináltam egy anglisztika alapszakot, bizony...még MA/MSc-m sincs, neki meg PhD-ja, ami azért tudjuk, hogy még annál is egy nagyobb dolog és kevés embernek van. De könyörgöm, kicsit gyúrjunk már az emberi értékekre! Szerintem kedves nő vagyok, vannak pozitív tulajdonságaim és amennyire ismerem, eddig úgy tűnik nekem, hogy jól kijönnénk. Az meg hogy van egy gyerekem... nem bántásból, de 30 év feletti férfiak 16 éves szűz lányokat szeretnének? Meg szerintem ezzel nincs semmi gond. Én nevelem a lányomat a saját pénzemből, nem rásózni akarom senkire, csak végre egy boldog családot szeretnék.

2016. dec. 28. 20:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá konkrétan, hogy nincs e kedve kettesben meginni valamit/megnézni egy mozit/elmenni színházba bármi...


Vagy kapsz egy IGENt, akkor boldog lehetsz, mert csak félt lépni, vagy kapsz egy NEMet, ami szintén jó mert nem epekedsz utána éveket, mert egyértelmű lesz a helyzet, hogy csak kedves e veled, vagy ÚGY kedves.

2016. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ui: hidd el, mi pasik (és mérnökök) nem szoktuk szeretni a láthatatlan utalásokat, jeleket, amiket csak a nők értenek meg, jobb szeretjük általában az egyenes kérdéseket :)
2016. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!