Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is kiakadnátok ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kiakadnátok ha a barátotok ezt csinálná? Vagy csak nekem esett rosszul? 19/l

Figyelt kérdés

A barátommal a minap az egyik közös barátunknál voltunk mert vele készültünk este bulizni menni. Ők kertes házba laknak éppen valami családi buli féleség volt és ott volt náluk a közös barátunk anyja-apja jó pár rokona és az unokahuga aki egy kb 9-10 éves kislány volt aki tényleg nagyon szép hosszú hajú aranyos lány volt, mindenkivel "lepacsizott" és dumált mindenkinek.

Ott voltunk igazából kábé 2 órát tök jól elbeszélgettünk a családdal és a párom meg aki egyébként nagyon szereti a gyerekeket játszott a kislánnyal mert az nagyon ráakaszkodott ( nem vagyok féltékeny ne értsetek félre, őt mindig szeretik a gyerekek ). Aztán mikor menni akartunk és köszöngettünk el akkor a párom leguggolt és ugye elköszönt a barátunk unokahúgától is ilyesmit mondott neki ,hogy "Most mi lesz velem nélküled? Ígérd meg, hogy majd pár év múlva ha randira hívlak akkor eljössz velem oké? Nem fogsz nemet mondani nekem ugye?" A kislány meg csak mosolygott és mondta, hogy nem, aranyos volt. Egyébként sokszor megdicsérte a kislányt, hogy milyen szép és, hogy ő igazi kis hercegnő (engem szokott így hívni).

És bevallom azért egy picit mérges vagyok a barátomra. Mármint ott voltam én is hahó, kicsit kellemetlen volt ez így nekem, a haverunk rám is nézett ilyen wtf fejjel aztán csak röhögött, hogy a barátom pedomaci. Tudom, hogy nem mondta komolyan legalábbis remélem de azért picit rosszul esett, mintha majd le akarna cserélni vagy nemtudom. Szokott néha megbántani dolgokkal, kicsit úgy viselkedik néha a lányokkal mintha én nem lennék. Persze nem csal meg meg nem flörtöl de olyan fura nemtudom, mindig bókol. Nem a kislányra vagyok féltékeny ezt tisztázzuk ő cuki volt, de mégis rosszul esett. Szerintetek csak én reagálom túl? Bevallom nem mindig egyszerű a barátnőjének lenni mert ő nagyon jóképű és tapadnak rá a lányok mint legyek a ... értitek. Viszont ennek ellenére ő nagyon romantikus és ragaszkodó és tudom, hogy szeret és hűséges hozzám, én is hozzá természetesen, de ezeket nem mindig tudom hova tenni. Nemtom lehet hisztis vagyok... :(


2017. febr. 5. 00:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha féltékeny vagy egy 10 éves gyerekre, akinek jólesik, hogy megdicsérik, akkor nem a pároddal van a probléma, ne haragudj.
2017. febr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem kábé 3x írtam le, hogy nem a kislányra vagyok féltékeny :D
2017. febr. 5. 00:54
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem rá vagy féltékeny, persze. Kisebbségi érzésed van, és ezt még egy gyerek is kihozza belőled. Ahhoz, hogy dolgozhass ezen, először ki kell tudnod mondani magadnak, hogy DE féltékeny voltál, egy KISGYEREK miatt! Nem azért, mert el tudod képzelni a párod egy gyerekkel. Azért, mert támadva érezted magad. És ez baj. De nem az ő baja és nem a gyerek baja. Hanem a tiéd. Ehhez neki semmi köze. Lehetett volna a rivális 10-20-30-40-50 éves, ez teljesen lényegtelen.
2017. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Leírhatod még 100x, attól még nem lesz igaz.
2017. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Azért kicsit túlzás,hogy ilyet mond.Pár év múlva randira hívja...ha 18 éves lenne a kiscsaj,ott helyben lecserélt volna rá?
2017. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát igen ezaz. Kicsit rosszul esett még ha csak viccből is mondta.
2017. febr. 5. 01:04
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem viccelt. Önbizalmat adott egy kiskamasznak. Voltál te 10 éves kislány? Tudod mekkora dolog ilyen bókot kapni? Most komolyan egy ilyenen akad fenn egy felnőtt nő egy stabil párkapcsolatban? Egy kicsit sem érzed, mennyire mélységesen szánalmas ez? N32
2017. febr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem mindketten betegek vagytok. A pasid egyrészt azért, amit mondott a kislánynak. Most komolyan, oké, hogy poénkodni akart, de ugye a jó öreg Freud...Burkoltan biztosan van benne valami pedofil hajlam, mert a félreértelmezhetőség miatt már csak elvből sem mondunk olyat egy 10 éves gyereknek, hogy elhívnálak randizni. Az apja helyében megfagyasztottam volna a levegőt és műsort csináltam volna. Azért ez már kicsit átlépi a normál keretek között megszokott gyermek-felnőtt interakciót. Másrészt pedig te, amiért egy minimális ellenérzésed is van ezzel a szituációval kapcsolatban. És igen...féltékeny voltál rá...egy 10 éves gyerekre. Nem kell ferdíteni. Igazán küldhetnél privátban amúgy egy képet arról az állítólagos álomszép pasidról, mert már csak ezért is kíváncsi vagyok rá.
2017. febr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom, nagyon nagy bajok vannak a fejedben... Menj el pszichológushoz, hátha tud segíteni feldolgozni ezt a rettenetes frusztrációt ami benned van.
2017. febr. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Tulreagaltad.
2017. febr. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!