Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jogosan esett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja járunk, beszélgettünk es szóba jött az internetes ismerkedés. Elmondta, h tinderezik es beszélget ott lányokkal. En ezt nem igazan tudom felfogni, h erre mi szüksége lehet, ha velem van egyutt. Nagyon összevesztünk, o megsértődött azert, mert nem bízom benne, nekem meg faj, h ismeretlen lányokkal beszélget... En aggódtam tul? L/24
2017. febr. 7. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

A jogosabbnál is jogosabban!


Nekem hasonló esetnél repült a srác. Mondjuk ennyire nem volt súlyos, mert csak lájkolgatás ment, de az nagyon durván. Én ezt se tudtam tolerálni. Aztán belátta, hogy tényleg gáz amit csinál és leszokott róla. Újra összejöttem vele és (igaz hosszabb idő után, de) 1 hónapja megint ugyanúgy csinálja? Szerinted?

2017. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Au, de rossz helyzetben vagy te is! Azt mondta, h tudhatnám, hogy nem csal meg, mert nem is találkozik Velük... De honnan tudjam, hogy nem írogat nekik olyat, amit csak nekem kéne, hogy írjon?
2017. febr. 7. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Jogos, a tinder leginkabb szexpartnerkereso, oda nem igazan csak dumalgatni regisztral senki, ha a baratod jol nez ki meg jo fej, szerintem a lanyok se azert irnak neki, mert olyan maganyosak es az eletben senkivel nem tudnak beszelgetni...

Ha lenne 1-2 regebbi lanyhaverja a paromnak akikkel neha dumal, az nem zavarna, de ha szexpartnerkereson ismerkedne folyamatosan ujakkal, az azert nem teljesen koser... :D

2017. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexeltetek már egymással? Mert az nem nagy "járás", ha már "együtt vagytok" 2 hónapja, de még le sem feküdtetek
2017. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem beszélgetni járok fel tinderre, viszont elég jó érzés mikor random húzogatom jobbra és 5/5 match, még ha abból az 5-böl egyik lányka sem éri el még a 4-es pontot sem azon a bizonyos 10-es skálán :)

Kapcsolatban nem használnék ilyeneket


20/f

2017. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!