Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ebben a helyzetben? Jogosan esik rosszul ez az egész?

Figyelt kérdés

A párommal távkapcsolatban vagyunk sajnos(200 km), márciusban tervezünk összeköltözni. Utoljára kb. 1 hónapja találkoztunk, mert sajnos elég nehezen megoldható. Szülinapom van, amire meghívtam az egyik jó barátnőmet, és megjegyeztem páromnak is, hogy mennyire sajnálom, hogy nem tud eljönni, de leszögezte már az utolsó találkozásunkon is, hogy valszin nem fog tudni, meg egyébként sem akar hozzánk eljönni a szüleim miatt sem(nem szimpatikusak neki, megvannak egymás mellett, nincs semmi utálkozás vagy ilyesmi, de nincsenek túl jó viszonyban). Persze én ezt megértettem. Egy másik ismerősének a születésnapja lesz közben, amire ugye beigérkezett, hogy elmegy, mivel hozzám nem tud.

Ma is mondtam neki, hogy mennyire sajnálom, hogy nem tud itt lenni, és azt mondta, hogy sajnálja, hogy nem beszéltük ezt meg rendesen, mert lehet mégis eltudott volna, meg elviselte volna a szüleim is ebben a pár napban, mert hosszú hétvégéje lesz és ráért volna hétfőn hazamenni,de én nem is hívtam konkrétan, meg már beigérkezett máshova, úgyhogy nem. Nekem ez hirtelen nagyon rosszul esett és elégé kiborultam, mert már nagyon hiányzik, sok volt ez az egy hónap és lehet, hogy március végéig nem is tudunk találkozni, erre itt lett volna egy lehetőség és nem lesz belőle semmi. Az meg így külön rossz, hogy máséra elmegy.Ti mit gondoltok erről? Jogosan esik rosszul, vagy csak túlreagálom? Hiszen elbeszéltünk valamilyen szinten egymás mellett, de én nem is gondoltam, hogy élne ez az opció, hogy eljönne, ezért nem is hívtam konkrétan.:( Picit most olyan érzés van bennem, mintha a másik szülinapon szívesebben lenne ott, mint az enyémen, pedig tudja, hogy meddig nem fogunk még találkozni.:( Persze azt a részét is megértem, hogy a másikat is gáz lenne ilyen hírtelen lemondani.:S


2017. jan. 27. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a benyögés, hogy talán mégis el tudott volna menni. És mi az, hogy a szüleid miatt nem? Téged kell szeretni, nem őket, és azt írod, nincs utálkozás. Ez a beszólás és viselkedés kicsit durva. Én megmondanám neki, hogy most bunkó voltál, nem kellett volna.
2017. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahol havi egy találkozás van, azt én nehezen tudom kapcsolatnak nevezni. Amúgy 200 km nem a világ vége, hétvégenként találkozhatnátok.
2017. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom.:S Kicsit magamat is hibásnak érzem, mert tényleg nem hívtam konkrétan és nem is erőltettem, hogy eljöjjön, pedig lehet, hogy ha előbb azt teszem, akkor eljött volna, sőt ezekszerint igen.:S De tőle is rosszul esik, hogy ő sem mondta előbb, hogy meggondolta magát és mégis eljönne, mikor mondtam, hogy mennyire rossz, hogy nem lesz itt velem.:(
2017. jan. 27. 18:30
 4/8 A kérdező kommentje:

Volt, hogy sűrűbben találkoztunk, volt, hogy ritkábban. Nem mindig volt ilyen vészes, most egy ilyen időszak van, csak pont ezért jó lett volna kihasználni ezt az alkalmat.

Nyáron pl. 3 hónapot együtt voltunk és az ünnepeket is együtt töltöttük.

2017. jan. 27. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban meg kell hívni egymást a szülinapunkra? Nem is tudtam....Azt hittem ez alap, hogy eljön/ott van....
2017. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Furcsa helyzet... Neki nem kellett volna azt mondania, hogy konkrétan nem hívtad. Bár, nekem is volt olyan, hogy rosszul esett, hogy a párom sosem javasolta, hogy találkozzunk, de amikor ezt megemlítettem, mondta, hogy azért, mert nem akar zavarni, ő szinte mindig ráér,nekem nehezebb megoldani, úgyhogy jön, amikor mondom. Mi 160 km-re vagyunk egymástól. Két hetente találkozunk, de ha szabad, akkor akár egy hétig is itt van. Nekem már ez is sok külön.

Beszéljetek többet vagy tanuljatok jobban egymás "nyelvén". :)

2017. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a benyögés,hogy el tudott volna lehet menni. Miért nem említette akkor neked ezt?

De egyébként alapnak kellene lennie, hogy ottvan a szülinapodon.

Szerintem sz@rik bele mi van kettőtökkrl, mert aki szeret az látni akar, pláne,ha van egy hosszú7végéje.

Nekem ez csak kifogásnak hangzik az ő részéről.

2017. jan. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

200 km NEM tévkapcsolat, felültök egy vonatra, és kb.két ora alatt egymásnál vagytok.

Elég gáz, mi 1000km-rol megoldottuk, hogy háromhetente tudjunk találkozni, szoval gondolkodjatok el a kapcsolatotokon...

2017. jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!