Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők, ha egy fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ha egy fiú/férfi ismerkedni akarna veletek de ti hirtelen zavarotokban azt mondanátok hogy nem (de igazából igen) és pár nap elteltével megint megpróbálná, akkor belemennétek?

Figyelt kérdés

tehát teszem azt van egy látásból ismerős fiú/férfi, aki bejön, de mikor leszólítana, ti hirtelen zavarotokban leráznátok (pl. hogy van barátom, vagy ilyesmi szöveggel, de igazából nincs). Ezután ti mondjuk megbántátok, hogy leráztátok, mert tök jó lett volna vele amúgy ismerkedni, de már nem tudtok mit tenni, ez így sült el...

Majd pár nap vagy esetleg hét elteltével megint megpróbálná akkor ti mit mondanátok? lehet hogy másodszorra igen-t mondanátok az ismerkedésre? mert ugye így kicsit "érdekes" a helyzet, hogy múltkor még leráztátok de itt az újabb alkalom, hogy ezt "helyrehozzátok"... akkor ti tartanátok magatokat az első (hamis) válaszhoz vagy belemennétek? :)



2017. febr. 8. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az ilyenekrôl mindig ez a sztori jut az eszembe: [link]



És amúgy de, számtalan csajnál van az, hogy reflexbôl, védekezésbôl hárít. De ez van, az már legyen az ô baja - annyit tehetsz, hogy nyitvahagyod számára az ajtót, hogy ha akar lépni, akkor léphessen.

2017. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Először is nem szólítottam le senkit, csak azért érdeklődtem, hogy előfordulhat-e... én simán eltudom képzelni, hogy megtörténhet ilyen ... :) amúgy mostanában van olyan kiszemeltem, akinél meg is történhetne ez, már csak ezért is kérdeztem volna, de úgy általánosságban is érdekelt...
2017. febr. 17. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!