Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin. Illemszabályok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin. Illemszabályok?

Figyelt kérdés
Most találkozom először a lánnyal, beszélgetni, azaz első randi. Úgy illik, hogy egy adott helyre, legyen az kávézó, pub stb., ahol a férfi fizet, ő lép be elsőnek. Már ha most én előre engedem a lányt, az nagy illetlenség? Vagy ennyire nem kell azért komolyan venni a nagy könyvben írtakat? :D Tudom ez ilyen agymenés, csak a véleményetek érdekelne.

2017. febr. 11. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Elvileg neked kell elsőnek bemenni, hogy taktikai elemzést készíts a terepről, de a csajok többsége leragadt ott, hogy a nőt előre kell engedni. Engem néztek már miatta bunkónak.

30/f

2017. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már nem olyan korban élünk. Váltottam arra, hogy a késdobálóba én megyek előre, normális helyre meg a csaj.

30/f

2017. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt nézd végig, érdemes! https://www.youtube.com/watch?v=dHtSTme2aXA


29f

2017. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A legrosszabb ***** válasza:
100%
#3: Az első néhány percet néztem végig, de akkora csúsztatások voltak benne, hogy többször is elnevettem magam. Egy nő nem fogja engedni, hogy a hátát tapogasd, vagy az arcánál, a nyakánál, vagy közel a melléhez matass pusztán "illemből". Főleg akkor, ha a férfi nem igazán szimpatikus neki. Aztán. Mellé üljek le, vagy vele szemben üljek le, pf. Miért, máshová ülnék talán? Két asztallal odébb? :D
2017. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a videó egy baromság.
2017. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Menj be te, az az alap, és ha esetleg emiatt lebunkoz, akkor világositsd fel az illemröl.

A kabátját lesegitheted, én nem vártam el sohasem.

Az arc, elülsö felsőtest, és comb tabu (volt már olyan randim, ahonnnan egyora után leléptem, mert a pasas nem fogta fel, hogy ne fogdosson) érintésileg, én mondjuk azt sem szeretem, ha "idegen" a kezemet fogja meg.

Ha te hivod meg, te fizetsz, reméljük nem olyan paraszt, hogy mindent felzabáljpn (egyik idiota egyetemi barátnömnek ez volt a "hobbija"):)

2017. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1.) a legtöbb nônek fingja nincs az illemrôl, max ködös elképzelései.

2/a.) Ennek megfelelôen még simán téged tudnak bunkónak nézni, amiért "bevágsz eléjük".

2./b.) + Ennek megfelelôen jellemzôen nem is partnerek abban, hogy te a klasszikus illem szerint tudjál viselkedni - pl. ahhoz, hogy az ajtónál ne kelljen bakugrásokkal megpróbálni bevarázsolnod magad a lány elé ahhoz, hogy te lépj be elsônek, ráadásul lehetôleg úgy, hogy közben ne lökd fel, ahhoz nem árt a lány segítsége sem, hogy megvárja, amíg te bemész, és belülrôl beendgeded. Na ezt a segítséget valszeg úgyse fogod megkapni.

3.) Manapság csomó ajtó kifelé nyílik tûzbiztonsági szempontok miatt - na ez meg végképp ellehetetleníti, hogy a "nagykönyvben leírt" módon csináld a dolgot.


Szóval ebbôl ne csinálj ekkora ügyet. Mikor elôször mentek be valahova, akkor esetleg el lehet azt játszani, hogy mielôtt odalépnétek az ajtóhoz, egy gáláns mosoly keretében szólsz neki, hogy "egy pillanat", amire remélhetôleg kicsit megáll, hogy most mi van, és akkor egy határozott lépéssel kényelmesen oda tudsz egyedül lépni az ajtóhoz. Kicsit teátrális, de elô lehet adni játékosan is, és akkor tud jó hatása lenni.

Aztán annak fényében, hogy merre nyílik az ajtó (befelé v. kifelé), elôremész vagy elôreengeded - a lényeg, hogy tartod neki az ajtót.

2017. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-s: Akkor csinálja ahogy jónak látja! :) Én nem szólok bele, ez csak egy tipp. Aztán majd lesz valami. Egyébként az első randimon én se ,,tapiztam" végig a lányt, csak fogtuk egymás kezét, meg a közepe fel már csók is volt. Ha olyan helyre mentek, ami kocsmba, vagy hasonló, oda te menj elsőre, mert ,,ha jön a pofon, csak ne a csajt érje már " :D A többi szerintem spontán jön magától.
2017. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lényegtelen, a nők 90%a úgyse ismeri mi az illem.


pl ha előbb mész be, azt bunkóságnak veszi, mert elé tolakodtál, vagy ha kihúzod a székét, akkor csak néz nagy szemekkel, hogy honnan szabadultál.


nem az 1800as években vagyunk, ahol ezek a dolgok elvártak voltak.

2017. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!