Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szimpatikus vagyok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szimpatikus vagyok neki akkor meg fogja érteni első randin hogy le vagyok égve és még egy kávéra since pénzem?

Figyelt kérdés

Neten megismertem egy csinos nőt ma este kávézni megyünk viszont semmi lóvé nincs nagy adósság van így kávéra sincs pénzem.

Ezért nagy bunkóság lenne megkérni hogy ő fizessen. Ha szeret megért?


2017. febr. 4. 07:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Ne kávézni hívd, hanem olyan helyre, ahol nem kell fizetni, esetleg csinálj szendvicset. Mondjuk túrázáshoz kissé hideg van, de pl. Ha szereti a kutyákat, menjetek el egy menhelyre kutyát sétáltatni. Egyik barátnőm pl. rendszeresen jár. És most légyszi ne gyere azza hogy nem szereti a kutyákat, vagy hogy te nem szereted a kutyákat, ez egy példa volt. Légy kreatív!
2017. febr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez sokadik randin hagyján, de elsőn nagyon gáz. Minimum a sajátodat ki kéne fizetned
2017. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de ha egy kavera nincs cirka 300 forintod, akkor te fenyt eszel? Vagy szeretetet?
2017. febr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%
Amint látod, nem értik meg.
2017. febr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem fogok álszentkedni, szerintem ez gáz. Az pláne gáz lenne, ha megkérnéd, hogy ő fizessen...

Mennyi tartós nálad ez a "leégés"? Ha nagyon pillanatnyi állapot, akkor változtass randihelyszínt valamilyen indokkal, bár nem hiszem, hogy ilyen szintű mínuszokban kutyagolni kellene valami parkba... de hátha van valami, ami nem fizetős. Én azért megpróbálnám mégis kibulizni valahogy annak a 2 kávénak az árát, valahol biztosan meg lehet szorítani.

N25

2017. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
#4 azt nem értjük meg hogy minek hív el valakit olyan helyre ahol fizetni kell, ha nincs pénze. Szellemi fogyatékos talán? Nem hiszen érzi hogy gáz, fel is tett itt róla egy kédést (ami egyébkènt csak nyilvánvaló provokáció), de valaki más itt igen, ha ez nem esett le neki elsőre. :)
2017. febr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Még nem is találkoztatok, szóval ne beszélj szerelemről.

A megértés megint más, de akkor ne úgy kezdd, hogy kávézni hívod, és ő fizessen. Hanem mondd meg egyenesen, hogy úszol az adósságban, és valami ingyenes program lenne a randin.


Az biztos, hogy ha a pasi ezzel indít, nálam első randi se lenne. Komolytalan próbálkozás.

2017. febr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi is egy kávé? 300 Ft? Na mindegy, van hogy az ember megszorul. Viszont ezzel kezdeni az nagyon nem pozitív. Szerencse hogy elmúlt az a veszedelem hideg, így lehet szabadtéri program, más nem sétálni egy jót, főleg ha pesten laksz... Menjetek föl a várba pl.
2017. febr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Kérj kölcsön. A férjem egy buliban adott kölcsön 600 forintot, hogy egy haverja meg tudja hivni a kiszemeltjét egy piára. Igy ismerkedtek meg több, mint 5éve. Most nyáron házasodnak.
2017. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Hát az az igazság, hogy ez nagyon nagy lúzerság. És nem vennék a nyakamba olyan pasit, aki úszik az adósságban...N/27
2017. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!