Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy tök átlagos lány több férfi "rajongót" képes maga köré gyűjteni, mint bárki más? Mit tudhat ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy távoli lány ismerősöm. Igazából a párom okán ismerem, neki kollégája, de a párom is úgymond odavan érte... De nincs ezzel egyedül. Megfigyeltem, hogy a cégnél, ahol dolgoznak, minden férfi hülyül, viccesen udvarolgat neki, az is, akinek van barátnője és láthatóan rajonganak a csajért. Mindenféle egoizmus nélkül mondom, hogy külsőre tipp-toppabb csaj vagyok, mint ő és az említett férfiak barátnői is... Nincs benne külsőre semmi extra, átlagos alkat, hosszú barna haj, full szürke öltözködés, kicsit karakteresebb arc nagyobbacska orral, igaz a mellei nagyok, de elég lógosak és nem teszi ki őket... Nem értem. Mit tudhat? Először amúgy bevallom, dühös voltam rá így ismeretlenben is, de most már inkább érdekel, hogy vajon mitől van ilyen hatással a férfiakra ez a 22 éves fiatal csaj.
2017. febr. 10. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindent leírtál...


Izgalmas, új, fiatal, és nagy mellei vannak... ennyi épp elég.


Élvezik, hogy flörtölhetnek vele. Még nincs megcsalás, addig nincs gond. Szerintem.

2017. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom kozvetlen, vicces, reagal a poenokra stb. Szerintem a ferfiak kb akarmelyik novel igy viselkednek, amelyik nyitottan reagal rajuk.
2017. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Világéletemben átlagos voltam, de körülrajongtak a pasik. A kulcs, hogy érdeklődő voltam, figyelmes, közvetlen, kommunikatív. Ennyi a titok.

Van olyan barátnőm, aki nagyságrendekkel jobban néz ki nálam, de egy mosolyt nem eresztene el, rideg, megközelíthetetlen a kisugárzása. Ha mi ketten együtt elmegyünk egy társaságba, akkor ugyanannyi pasi figyelmét keltjük fel. Ő a külsejével "hódít", én a "kisugárzásommal". (Másfajta férfiakra hatunk, és szerintem ez így van jól... akik neki szoktak udvarolni, azok nekem úgysem kellenének és ez szerintem fordítva is így van.)

2017. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

nyitott, okos, jó humor, jó reakciók, mosoly, nem elutasító a természete. Ezek mind bátorítják a férfiakat tudatalatt és bátrabba flörtölnek. Ha a férfiak egy-egy rosszabb poént mondanak, és akkor is nevet/mosolyog a lány, aztán reagál valami kontrát... ÉS nem egy flegma nézést kapnak, amiből válasz nélkül is kiolvashatjuk, hogy "hát ez nagyon béna volt".

Akkor szívesen beszélgetünk, flörötlgetünk vele. Mert szórakoztató. Kedves, aranyos stb.

2017. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Azt mondják, én is ilyen vagyok, bár magam sem értem, hogy mi ennek az oka. Eléggé duci vagyok, hétköznapi, kiló festék sincs rajtam, legtöbbször farmert és tornacipőt hordok. Szerintem az őszinte érdeklődés és odaadó természet lehet az egyik magyarázat.
2017. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a humor lehet a kulcsszó, a lány biztos benne van az oltogatásokban, az adok-kapokban, a hülyülésben, és ha megvan a jókedv, akkor gyorsabban telik a munkaidő, jobban megy a meló, stb. Szerintem inkább haverként kezelik a pasik, mint nőként.
2017. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam írni,hogy szinte minden pasi szinte minden nővel így viselkedik.Talán kicsit féltékeny voltál rá és ez nagyította benned fel a csajt és csak te látod azt,hogy minden pasi odavan érte.
2017. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy "szomszéd lány" az álmom. Lehet többen is vagyunk így.

30/f

2017. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
#8 Azert remeljuk, hogy a kerdezo parja es a tobbi foglalt ferfi eseteben csak munkahelyi haverkodasrol van szo... :D
2017. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Azért azon jót nevettem, hogy leírtad:"...de a párom is úgymond odavan érte..."


Kb. úgy, mintha ennek akkora jelentősége lenne, hogy ma mit ettél reggelire:) De viccet félretéve szerintem nem kell beleképzelni semmi rosszat, az a lány csak egy jó fej haver lehet, semmi több. 6-os voltam.

2017. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!