Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves férfiak! Kate Upton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Kate Upton külsejű nő hányas a 10/ listán?

Figyelt kérdés
[link]

2017. febr. 15. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8/10. Lehetne pörgébb a feneke, kicsit lapos.
2017. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2017. febr. 15. 20:28
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok kedves, és nem szoktam pontozni a nőket.
2017. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az enyémen 6.5, esetleg mert jó magas, ezért 7.
2017. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne.
2017. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

8.5/10.

Nem akarom fikázni, mert valóban szép. De nekem jobban bejönnek a természetesebb hatású csajok. Idősebbnek is tűnik a koránál.

Amúgy vicces nézni, amikor a szűzkisfiúk, akik nyáladzanak a kérdező lányok által feltöltött képekre, itt írogatják, hogy nekik nem kéne... :D

2017. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4.6/10
2017. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor inkább ő.

Ha még felszedne 3-4kg-ot, RRRrrrr. Őrületbe kergetne. :3


[link]

2017. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A melle és az arca 9 pontos, de az az aputest, ami neki van, ilyen csúnya testet ritkán látni.
2017. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jó sok álszent ember van itt, vagy egyszerűen ennyire kishitűek és még virtuálisan is képesek beérni egy átlagossal, lásd 8-as kommentelő? Nekem amúgy annyi bajom van vele, hogy hozzám túl magas (bár ágyban mindegy lenne :P), de talán pont emiatt ennyire dögös a megjelenése. Én őszintén megmondom a véleményemet. A cici és a test valami földöntúlian tökéletes (itt a legfrissebb, amire szavak nincsenek: [link] )

Aki erre azt mondja, hogy 7 azt tényleg nem értem milyen nőkhöz vonzódik, de komolyan. Talán az arca kicsit cicababás, amolyan klasszikus már-már túlságosan steril szőke amerikai bálvány, de még ezt se mondanám őszintén, mert szerintem van benne amolyan hamvas babaarccal vegyített nőies kisugárzás, ami miatt nem lehet megbélyegezni egy tucat szőkének.

2017. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!