Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen lány? (mert már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány? (mert már kezdem azt hinni, hogy nem létezik ilyen)

Figyelt kérdés
Nem a buli, nem a szórakozás a mindene. Nem csak ezekről tud beszélni, hanem más érdekes/értelmes dologról. Iwiw-en nem a részegen táncolós képe van fent. Nem feküldt le eddig min. 3-4 sráccal. Szerintem így lenne normális.
2010. máj. 8. 19:19
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Bár többen lennétek Csongrád megyében.. :)
2010. máj. 8. 21:05
 22/26 anonim ***** válasza:
Szia! 16 éves múltam,és szerintem létezik ilyen lány. :-) Ha van kedved,írj privit.
2010. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Én Csongrád megyei vagyok. :-)

2010. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok. 15 éves vagyok, nem iszom alkoholt (kivétel szilveszter, de akkoris csak a pezsgőt), szűz avgyok, egyetlen egy barátom volt eddig és azzal is smárolásig jutottunk "csak" el. Nem járok bulikba, esetleg születésnapi házibulikba, ahol tudjuk (legalábbis én tudom), hogy mi a határ. És persze nem csak a bulikról beszélek (szinte soha nem beszélek róluk, de mindegy :D). Iwiwen pedig 3 arcképem van fent. :) Itt vagyok. :)
2010. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, látom még nem reménytelen a helyzet. :)
2010. máj. 8. 23:37
 26/26 anonim ***** válasza:
nemnagyon
2010. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!