Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert problemaznak ennyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert problemaznak ennyit a pasik azon, hogy vannak bizonyos anyagi igenyeink? 19/n

Figyelt kérdés

Szerintem elvarhato, hogy a ferfi jol keressen es gyakran vegyen valami szepet a lanynak ha mar ot valasztotta

Nem ertem miert kell egybol penzehes libanak kikialtani mindenkit csak azert mert nem akarunk onszantunkbol vesztesekkel osszejonni

Ti ferfiak sem szeretnetek magatok melle olyan lanyt aki peldaul apolatlan vagy egyenesen csoves

Nekunk miert ne lehetnenek ilyesfajta igenyeink?

Idegesito mar, hogy a sok rosszul kereso ennyire irigy azokra akik vittek is valamire es ezt a nokre vetitik ki vagy nem tudom

Az ilyen pasiknak nem inkabb kezdeniuk kellene magukkal valamit ahelyett hogy sajnaltatjak magukat es arra fogjak az egeszet hogy mi vagyunk a rosszak?



2017. febr. 21. 14:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"23# Valoban, de a lenyeg csak annyi, hogy a ferfiaknak megfelelni korantsem kerul annyi erofeszitesbe, mivel oket maximum annyi erdekel, amit leirtal, hogy ne legyen gennyes pattanasos az arcod meg ne logjon rajtad a haj mindenhol."

hát akkor szerencsés vagy gondolom, hogy te ilyenekkel találkozol. az én férfi ismerőseim azért eléggé szokták tudni, hogy mi tetszik nekik. nem ilyen "férfiasak", hogy azt se tudják melyik ruhadarabnak mi a neve és hasonlók.

"De a biztonsagot szerintem egy no is meg tudja teremteni maganak, en ezt nem a paromtol varnam,"

ebben senki sem kételkedik. én se akarom hogy eltartsanak, én is csak akkor érzem biztonságban magam, ha tudom hogy boldogulok egyedül is, ha valami történik.


én csak azt nem értem, hogy miért lenne jobb az az ember, akinek a külső fontosabb annál, mint akinek a pénz. háborog mindenki, hogy milyen anyagias a világ, de ők csinálnak belőle nagy ügyet. lásd itt is, hogy ha nekem pénzem van, akkor neked nagyon meg kell dolgoznod értem, nem elég hogy szép vagy. mintha ettől jobb ember lenne, vagy én nem is tudom.

miért nagyobb érték egy férfi pénze a kapcsolatban, mint mondjuk egy nő szépsége?

2017. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
troll
2017. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
87%

Én nőként úgy vagyok vele,hogy nem alapozom a megélhetésemet a férfiakra. Van párom,aki nem keres annyira rosszul, de nem érdekel. Nem ezért vagyunk együtt.Amikor összejöttünk nem volt semmije , mellettem lett munkája először, később autója stb.

És ugyanúgy fejlesztem magam,törekszem arra,hogy jó állásom legyen,jól keressek.

Nem másoktól várom ,hogy eltartsanak egész életemben. Magamnak teremtem meg.Illetve a párommal közösen igyekszünk mindent megtenni.

Szerintem gáz,hogyha neked kb a bkv bérleteden kívül semmid nincsen, max valamennyi zsebpénzed.De egy fiútól meg elvárod,hogy gondolom legyen legalább autója,sok pénze stb.. De te semmit nem tudnál bedobni a közösbe az ápoltságodon kívül.

Amúgy szerintem egy férifnak is ugyanúgy ápolnak kell lennie. Elvárás nőknél,fériaknál is

2017. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

19 éves kislány vagy még, de ez akkor is gáz.

Nekem 14 évesen több eszem volt, nem mással eltartatni magam az életcélom.

Ok, a párom jobban keres - dupláját -, de nem várom el, hogy bármit is fizessen helyettem, vagy vegyen csak, mert "nő vagyok".

Hát, ezzel a mentalitással te jó sokszor pofára fogsz esni, babám, de meg is érdemled.

2017. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!