Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várja el a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a legtöbb lány/nő a randin hogy a férfi szórakoztassa és adjon témát a beszélgetéshez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem abban a világban élünk mikor a lány/nő elvárja hogy nem csak küzdeni kell értük, a figyelmükért is kell küzdeni. De úgy nehéz ha ezt olyan egyén várja el aki kettő közéleti témát nem tud és csak az instagram és a barátok közt köti le.
2017. febr. 23. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Te meg mi a bánatért ismerkedsz olyanokkal, akik nem felelnek meg az igényszintednek? Pár mondat után kiderül, ha valakivel nem vagy egy szinten, akkor fogod magad, és szépen elköszönsz. De ha valakiről kiderül, hogy ostoba és tájékozatlan, akkor ne várd el tőle, hogy atomfizikáról tudj csevegni vele... te is hibás vagy, ha rosszul választasz és a nőket okolod ezért.
2017. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1: Elég érdekes a felfogásod. Addig még nincs randi nem tudom megmondani hogy milyen, nem kell atomfizikusnak lennie. De azért mikor látod közösségi oldalán hogy mennyire úgymond "rendes" és a randin csak 5 perc után derül ki hogy a lány Ausztráliát összekeveri Ausztriával (tudatosan mert buta) akkor van a gond. De ez nem derül ki még nincs mélyreható beszélgetés...a pár mondat után meg nem állhatok fel a randi első 5 percén hogy "ó bocs mennem kell".
2017. febr. 23. 09:36
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Az elsővel értek egyet.


Nem az instafotói meg a fészbukos profilképe alapján kell randira hívni valakit, hanem beszélgetni kell vele. Akár írásban, akár telefonon. Ott már kiderül, hogy képes-e tenni ő is a beszélgetés fennmaradásáért.

2017. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Kérdező!


Most már biztos veled van baj...


Csak az alapján hívsz el valakit randizni, hogy hű de jó csaj a profilképei és a megosztott tartalmai alapján?...


Talán előbb egy kicsit beszélgetni kéne velük, mielőtt randiztok.


De nem hiszem, hogy neked is sok témád lehet, ha neked annyiból áll a társkeresés, hogy a profilképeik alapján ráírsz boldog-boldogtalanra.


Megérdemled a sorsod, ezzel a hozzáállással.

2017. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem random kell randira hívni a csajt, hanem interneten előtte kicsit tájékozódni felőle, milyen ember, beszélgetni csetelni vele. Ott már bizony kiderülhet egy kép róla, hogy érdemes e foglalkozni továbbá vele vagy sem.

Vadidegenekkel én sem beszéltem meg soha randit akit valamilyen szinten nem ismertem volna. Szóval légyszíves vedd a fáradtságot és előtte térképezd fel a másikat.

2017. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Aki csak azt tudja írni velem van a gond, az ne is írjon, sőt az se aki csak kiforgatja a szavaim. Nem profilkép alapján hívom el, nem is írtam ilyet #3-#4 válaszoló nem tudom hol olvasta. Én azt írtam hogy "rendes" (IDÉZŐJELBEN) a közösségi médiában, de élőben már nem biztos...
2017. febr. 23. 09:57
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Hát te hívogatsz randira olyat, aki "kettő közéleti témát nem tud" és most rinyálsz, hogy ez a randin derült ki. Miért a randin derül ki? Hogy hogy ott derült ki? Csak nem az van, hogy 2 hellómizu üzenet után hívtad el?


Ha meg kiderül hamarabb a bezsélgetések során,. akkor miért is randiztatok? Csak nem azért, mert nagyon bejött a képek alapján?

2017. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

De hát könyörgöm, gőzöd sincs róluk, úgy hogyan meg minek meg miért randiztok egyáltalán?

Mi alapján hívod őket akkor randira, ha nem a fotók miatt, de nem is beszélgetsz velük előbb?

2017. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

"Aki csak azt tudja írni velem van a gond, az ne is írjon, sőt az se aki csak kiforgatja a szavaim" Nézd, ez alapvetően rossz hozzáállás. Miért vagy ilyen biztos benne? Hogy lehet, hogy Te megbélyegzel embereket, de a kritikára harapsz? Ha neked csak ilyen lányokhoz volt szerencséd, akkor nem lehet, hogy egyszerűen rosszul választasz? Nem tudom mi alapján írsz rá/hívsz el lányokat, de az kiderült, hogy rossz a sémád. Ez nem menti föl a lányokat, akikkel randizol, de ugyanakkor téged sem.

Változtass a módszereiden, mert az látszik, hogy nem jól választasz.

Persze az is lehet, hogy nem kelted fel az érdeklődésüket (,sajnos előfordul az ilyen), és ezért nem is érdeklik, megy e a beszélgetés, vagy épp kínos csönd.

Összetett nagyon ez a kérdés, de nem lehet csak a nőket, vagy akár csak téged felelőssé tenni, hibáztatni.

Direkt ellened sarkítottam, hogy lásd, ezt a másik oldalra is meg lehet tenni.

2017. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
1. vagyok. Elég sokáig ismerkedtem online, és csak olyannal mentem randizni, akivel megvolt a közös hullámhossz. Ez egy-két órányi online beszélgetés során már kiderül (skype, messenger, viber - a lehetőségek tárháza szinte végtelen e téren). Nem heteket, vagy hónapokat vártunk a randizással, volt, akivel egy átdumált fél éjszaka után már tudtuk, hogy rengeteg közös témánk van és ez élőben is beigazolódott. Azért lehet ezt érezni... egyszerűen nem kell boldog-boldogtalannal randizni, csak akiről kiderül, hogy tényleg érdemes vele.
2017. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!