Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről kéne beszélnem vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről kéne beszélnem vele? (lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik msnen össze is ismerkedtünk meg minden de amikor találkoztunk nemtudtam miről beszélgessünk kicsit ciki volt :$

Lányok ti miről szoktatok beszélgetni, ha kettesben vagytok egy fiúval (értelmes válaszokat köszi)

16/F


2010. máj. 9. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

ha magától nem jönnek a közös témák az nem túl szerencsés...

beszélgessetek hobbiról filmekről zenéről suliról családról kapcsolatokról.

2010. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
indításnak BÁRMIRŐL lehet beszélni. ,,de jól nézel ki" vagy ,,milyen napod volt?" vagy ,,van tesód?elvagy vele?" aztán mehettek mélyebbre ,,jól kijössz a szüleiddel?" meg ilyesmi. ne streszelj azon, hogy ciki lesz, mert a látszik. csak nyugodtan :)
2010. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

háhá tudom milyen ez.. :D mondjuk lány vagyok.

a

nálunk a fiú törte meg mindig a csendet, látta hogy zavarban vagyok. híres vagyok a nagy számról, meg arról, hogy mindig midednről lehet velem beszélni. mi is msnen kezdtük, nagyon sokat és jókat beszéltünk mindig - legtöbbször hülyeségeket.:D de találkozásnál hát..fontos volt a srác, és ezért nem akartam a hülyeségeimmel traktálni.

haverokról, vicces történetekröl beszélt mindig, aztán 3-4. találkozás után már én is rendesen tudtam beszélni. beülhettek moziba, közben/utána mondhatod ha a film rossz volt, vagy ha jó.. h mi tetszett, stb :D sokat mosolyogj, és kérdezd meg h fázik e vagy bármi :)

ne add fel, sok szerencsét :D én azzal a sráccal lassan 6 honapja együtt vagyok :DDD

2010. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

+ ha körülöttetek vannak járókelők, és látod hogy egy csajt néz és kissé "féltékeny a tekintete", mond hogy úristen, hogy néz ki az a csaj..

és!!! SOSE NÉZD MÁS LÁNY SEGGÉT HA VELE VAGY! de tényleg ne :D:D:D

elööözö voltam

2010. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindekinek :)
2010. máj. 9. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:

17:23-esnek kiegészítem a mondatát:

kérdezd meg tőle, hogy fázik-e, és ha azt mondja igen és néz nagy szemekkel mond ezt neki:

ne nézzé köccsög vetté vóna fő melegeeb ruhát uaze

2010. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hűha nagy poén
2010. máj. 12. 17:51
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy meg tanulj meg írni hülyegyerek :)
2010. máj. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!