Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek erdemes meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes meg talalkoznunk?

Figyelt kérdés
Neten ismertuk meg egymast, nagyon jol elbeszelgettunk, kulsoleg is 10/10, de ma szemesultem vele hogy iszonyu lassan beszel. 30 percog tud meselni egy unalmas sztorit, konkretan keptelen vagyok figyelni. Masreszt meg teszetoszanak tunik. Nem azt kaptuk amit rendeltunk es nekem kellett szolni mert o csak ult es nezett.
2017. febr. 23. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Uristen
2017. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogják bírni az idegeid :D
2017. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan én a a semmiről tudok beszélni fél órát.

Mellettem sosem unatkoznak.


A srác egy kicsit buta is,bamba is,de a külseje kompenzálja,nemde???

2017. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem buta, sot! Nagyon reg nem beszelgettem ilyen jot pasival, mint vele (neten). Ezert nem tudom mit tegyek mert lattam rajta hogy gatlasos, elpirul, stb, de elotte napokig nagyon sokat es nagyon jokat beszelgettunk...
2017. febr. 23. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!